Home Smart

SMART OKNOPLAST


Rozwiązanie SMART OKNOPLAST pozwala na stabilną kontrolę urządzeń i poszczególnych elementów Twojego domu. To nasza wizja przyszłości, którą realizujemy dla Ciebie już teraz.

Odpowiednio skonstruowane pakiety pozwalają na płynną gradację automatyzacji. Możesz wybrać pojedyncze, dowolne elementy, które obsłużysz zdalnie (okna, drzwi, rolety, bramę garażową) lub postawić na pełną wirtualną obsługę całego domu.

 

Okna


Dzięki SMART OKNOPLAST z łatwością zarządzisz oknami, w momencie kiedy potrzebujesz wpuścić świeże powietrze do wnętrza, a nie ma Cię w domu. W pakietach SMART HOME oraz SMART HOME PREMIUM uchylisz, przewietrzysz i zamkniesz okna z poziomu aplikacji na smartphonie. To nie wszystko – technologia smart ułatwi Ci sterowanie oknami w miejscach trudno dostępnych np. wysokich. Zaufaj innowacyjnym rozwiązaniom!

Drzwi tarasowe


Poszukujesz jeszcze większego komfortu? Wybierz rozwiązania typu smart do Twoich drzwi tarasowych! Dzięki nowoczesnym napędom (Siegenia), otwieranie i zamykanie skrzydeł systemu będzie proste, płynne i niezwykle przyjemne. Obawiasz się o bezpieczeństwo? Technologia smart zadba o ochronę Twoich bliskich: napotykając przeszkodę, napęd automatycznie zatrzyma się, umożliwiając bezpieczne przejście. Postaw na sprawdzony system!

Rolety zewnętrzne


Zasłanianie okien jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i komfortowe. Jeden przycisk, jedna aplikacja i możesz dowolnie otwierać / zmykać rolety zewnętrzne. Proces jest w pełni bezpieczny: gdy zostanie wykryta przeszkoda, napęd automatycznie zatrzyma się. Proste programowanie pozwala na tworzenie scenariuszy sterowania roletami wg warunków pogodowych, ustalonego czasu lub działania alarmu. Otwórz się na komfortowe jutro.

Drzwi zewnętrzne


Szybkie, wygodne i w pełni bezpieczne zamykanie drzwi zewnętrznych? Z technologią smart to możliwe. Po zatrzaśnięciu drzwi system automatycznie rygluje je i zamyka na klucz. Dzięki temu, nawet podczas porannego zamieszania masz pewność, że drzwi zostały prawidłowo zamknięte, a Twój dom zabezpieczony. Wybierz skuteczną ochronę i spokój.

Drzwi zewnętrzne Aluhaus

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów