Home Baza inspiracji Dom z oknami Pixel i drzwiami tarasowymi HST PREMIUM

Dom z oknami Pixel i drzwiami tarasowymi HST PREMIUM

Nowoczesny dwupiętrowy dom mieszkalny. Parter wykończony jest głównie w jasnoszarym tynku, podczas gdy piętro posiada obudowę z naturalnego drewna, dodając ciepłego akcentu fasadzie. Część drewniana jest także widoczna na parterze, tworząc spójną kompozycję.

Dom posiada płaski dach z lekkim występem, który tworzy zadaszenie nad balkonem na piętrze. Balkon posiada przezroczystą balustradę, co pozwala na nieskrępowany widok na otoczenie. Na piętrze widoczne są dwa okna PIXEL: większe, które doświetla główny pokój oraz mniejsze, które należy do łazienki. Okna przysłaniają rolety zewnętrzne SOL EVOLUTION.

Parter domu posiada duże przeszklenia, w tym drzwi tarasowe HST PREMIUM w kolorze Anthrazitgrau seidenglatt II, które umożliwiają płynne przejście między wnętrzem a przestrzenią zewnętrzną. Obok przeszkleń znajduje się wejście główne, wykończone w czerni, z nowoczesnymi akcentami i kilkoma wąskimi oknami.

Na zewnątrz, przed domem, rozciąga się zadbane, krótko przystrzyżone zielone trawniki, a po bokach ustawione są wysokie, smukłe rośliny, które mogą pełnić funkcję ozdobną lub oddzielać przestrzeń od sąsiednich działek. Po lewej stronie zdjęcia można dostrzec fragment sąsiedniego budynku lub ogrodzenia. Ogólne wrażenie jest nowoczesne i eleganckie, sugerujące zamożnych mieszkańców.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów