Home Baza inspiracji Salon z oknami PAVA i drzwiami tarasowymi HST MOTION S

Salon z oknami PAVA i drzwiami tarasowymi HST MOTION S

Nowoczesny salon. Po lewej stronie znajduje się duża, zielona roślina doniczkowa, która kontrastuje z neutralnymi kolorami reszty wnętrza. Centralnie ustawiony jest jasnoszary, modułowy narożnik z kilkoma poduszkami, przed którym rozłożono geometryczny, jasny dywan.

Przed sofą umieszczono niski, prostokątny stolik kawowy w jasnym kolorze. Obok sofy, po prawej stronie, widać białą, okrągłą pufę, która pasuje do minimalistycznego charakteru pokoju. W centrum ściany znajduje się duży, płaski telewizor zamontowany na ściance z drewnopodobnym wykończeniem, otoczony panelami o podobnym wykończeniu.

Z prawej strony telewizora jest przeszklone, podwójne drzwi balkonowe PAVA w kolorze black jet, które zapewniają obfitość światła naturalnego i widok na zewnętrzną roślinność. Po lewej stronie widoczny jest fragment drzwi tarasowych HST MOTION S w kolorze black jet. Nad sofą zawieszono nowoczesną lampę wiszącą o nietypowym, przestrzennym designie.

Całość tworzy spójną, spokojną przestrzeń, która łączy w sobie współczesne design i funkcjonalność. Pomieszczenie jest utrzymane w stonowanej palecie kolorystycznej, co wzmacnia uczucie elegancji i przestronności.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów