PRACUJEMY Z PASJĄ

Dołącz do jednej z największych firm w branży okiennej!

Widocznie więcej

Pasja Tworzenia. Najnowsze rozwiązania technologiczne. Design zorientowany na zmieniające się potrzeby użytkownika. Połączenie ekonomii i ergonomii użytkowania. To wszystko odzwierciedla się w naszej filozofii Oknoplast.

Blisko

3,000

Salonów na terenie 13 krajów

1800

Pracowników

26

lat doświadczenia w branży okien PVC

1,500,000

jednostek okiennych produkowanych rocznie

OKNOPLAST to międzynarodowa firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie, na rynku obecna od 1994 roku, działająca w segmencie Top Premium.

OKNOPLAST to:

  • Pionier w branży stolarki okiennej pod względem innowacyjności: opracowanie ponad 30 innowacyjnych rozwiązań
  • Firma kreująca trendy w branży stolarki okiennej
  • Największy eksporter okien PVC za granicę –  prowadzimy działalność na 13 rynkach: Austrii, Czech, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch, Węgier, Finlandii, Norwegii i Szwecji.
  • Najlepiej rozpoznawalna marka za granicą

Co oferujemy Pracownikom?

ikony-_20

Opiekę medyczną

Dodatkowe ubezpieczenie

Karty sportowe

Dojazdy do pracy

Paczki świąteczne dla dzieci

Kursy językowe

Jak angażujemy?

Program Stażowy w Oknoplast

Oknoplast jako firma społecznie odpowiedzialna wspiera młodych ludzi w zdobywaniu pierwszego doświadczenia na rynku pracy. Program Stażu stwarza unikalną możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia oraz szansę zatrudnienia na specjalistycznych

Proces rekrutacji w Oknoplast

W Oknoplast zatrudniamy osoby pełne pasji i zapału do pracy, potrafiące kreatywnie myśleć i gotowe na nowe wyzwania.  Tym, co czyni z naszej firmy wyjątkowe miejsce pracy, jest nasza kultura organizacyjna i przyjazna atmosfera pracy.  Niezależnie od tego, czy aplikujesz na staż czy na stanowisko wymagające doświadczenia zawodowego, możesz liczyć, że proces rekrutacyjny będzie przebiegać w biznesowej, ale przyjaznej atmosferze. Uważamy, że naszą siłą jest różnorodność zespołu zbudowana na fundamencie wartości Oknoplast. Na każdym etapie rekrutacji możesz oczekiwać obiektywnej i uczciwej oceny swoich kompetencji.

ETAP 1

Analiza dokumentów aplikacyjnych – wszystkie zgłoszenia do procesu rekrutacji analizowane są przez HR Business Partnera  pod kątem wymaganych dla danego stanowiska kompetencji. Po selekcji nadesłanych CV, kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Nasi rekruterzy przeprowadzają wstępne wywiady telefoniczne, w których pytają m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, weryfikują znajomość języków obcych i inne podstawowe kompetencje związane ze stanowiskiem, o które się ubiegasz.

ETAP 2

Po pozytywnym przejściu pierwszego etapu kandydaci zapraszani są na spotkanie ze swoim potencjalnym przełożonym oraz HR Business Partnerem. Podczas rozmowy chcemy Cię bliżej poznać i zbadać Twoje predyspozycje i umiejętności niezbędne do pracy na danym stanowisku. Sprawdzamy zarówno wiedzę merytoryczną jak i kompetencje miękkie, które są kluczowe dla naszej organizacji. W trakcie spotkania możesz być poproszony o wykonanie testów badających konkretne umiejętności (np. sprawdzające znajomość j. obcego lub obsługę komputera). Jednocześnie przekazujemy szereg informacji dotyczących misji, wizji i strategii firmy Oknoplast, żebyś mógł poznać organizację, do której aplikujesz. Każdy proces rekrutacyjny wspierany jest testami kompetencyjnymi, badającymi konkretne umiejętności specjalistyczne bądź predyspozycje osobowościowe do pracy na danym stanowisku.

ETAP 3

Najlepszym sposobem pokazania Ci na czym będzie polegała Twoja praca jest przedstawienie Cię naszym pracownikom. Pomoże nam to potwierdzić, czy podzielamy te same wartości i sposób myślenia, a także czy proponowane stanowisko spełnia Twoje oczekiwania. Dlatego najczęściej kolejnym krokiem w procesie rekrutacyjnym jest zaproszenie kandydata na dzień próbny  w dziale, do którego jest rekrutowany. Dzięki temu kandydaci mają okazję doświadczyć, jak wygląda praca z nami oraz poznać naszych pracowników.

ETAP 4

Jeśli obie strony wyrażą chęć współpracy, złożymy Ci ofertę dopasowaną do Twojego profilu kompetencji, doświadczenia i stanowiska, o które się ubiegasz. Każdy nowy pracownik zostaje wdrożony na swoje stanowisko pracy i towarzyszy mu „mentor”, który wspiera go w pierwszych tygodniach pracy.

PAMIĘTAJ

  • Nasze spotkania rekrutacyjne prowadzimy w przyjaznej atmosferze, chcemy żebyś czuł się naturalnie i tym samym pokazał nam jaki jesteś naprawdę 😊
  • zawsze przekazujemy informacje zwrotne – szanujemy Twój czas
  • traktujemy Cię „po partnersku” – jesteśmy elastyczni w wyborze terminów spotkań, przekazujemy informację o firmie i stanowisku, odpowiadamy na wszystkie pytania

Kontakt z HR

e-mail: rekrutacja@oknoplast.com.pl
tel.: +48 12 279 71 71

Oferty pracy

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy