Oferty pracy

Dołącz do jednej z największych firm w branży okiennej!

Szukasz pracy przy produkcji okien?

Zadzwoń lub wyślij SMS
tel.: 538 498 330
tel.: 538 447 420


 Oбращайтесь к нам,
тел.: +48 538 443 228

 

Kontakt z działem HR 
e-mail: rekrutacja@oknoplast.com.pl
tel.: +48 12 279 71 71

Praca w Oknoplast, oferty pracy, praca Kraków, Wieliczka, Niepołomice, praca produkcja, pracownik produkcji, praca na produkcji Kraków.

OKNOPLAST to międzynarodowa firma, która należy do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi PVC w Europie. Z czego słyniemy? Przede wszystkim z doskonałych produktów, które podbiły rynki w wielu krajach – eksportujemy je aż do 13 państw w Europie, w tym m.in. do Czech, Węgier, Francji, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, czy Finlandii. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych pracowników, wystarczy złożyć CV. Nic Cię to nie kosztuje, a możesz zyskać stabilną pracę na pełny etat z wieloma możliwościami awansów i nagród. Nie czekaj!

1. Pracowników jakich działów szuka OKNOPLAST?

W Ochmanowie koło Krakowa znajduje się nasz zakład produkcyjny – to aż 40 000 m2 i 1800 pracowników. Właśnie dlatego poszukujemy osób na kilka zróżnicowanych stanowisk – to też Twoja szansa na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Jednak niezależnie od miejsca, w którym chcesz się zatrudnić, przysługują Ci te same przywileje – dofinansowania do kart sportowych, transportu do pracy, czy prywatnej opieki medycznej. Nie czekaj i jeszcze dziś wyślij do nas swoje CV!

2. Na jakie stanowisko mogę aplikować w OKNOPLAST?

Obecnie poszukujemy pracowników do różnych działów. Złóż swoje CV – dajemy Ci pewność, że wnikliwie analizujemy wszystkie zgłoszenia. Pamiętaj tylko o dodaniu następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanów 117, 32-003 Podłęże gm. Niepołomice.

3. Jakie cechy są najbardziej pożądane w pracy dla OKNOPLAST na stanowisku produkcyjnym?

Od kandydatów na stanowisko produkcji oczekujemy przede wszystkim rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków, elastyczności (wybrane stanowiska z obowiązującym systemem na dwie, trzy zmiany), wysokiej punktualności oraz podstawowych zdolności manualnych. Mile widziana jest także umiejętność pracy w dużym zespole.