Program stażowy w Oknoplast

Odkryj w sobie więcej.

Program stażowy w Oknoplast sp. z o.o.

Oknoplast jako firma społecznie odpowiedzialna wspiera młodych ludzi w zdobywaniu pierwszego doświadczenia na rynku pracy. Program Stażu stwarza unikalną możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia oraz szansę zatrudnienia na specjalistycznych stanowiskach w naszej firmie. Praktyki i staże odbywają się w siedzibie firmy w Ochmanowie.

 „Startuj z OKNOPLAST” – program stażowy

Realizujemy wewnętrzny program stażowy przeznaczony dla absolwentów studiów technicznych i językowych.  Jako Stażysta poznajesz wybrane działy firmy: produkcyjny, optymalizacji produkcji, konstrukcyjno-technologiczny, kontroli jakości, logistyki, sprzedaży, kadr i płac, marketingu itp. Staż trwa od 3-6 miesięcy w zależności od zapotrzebowania poszczególnego Procesu.  Po etapie wdrożenia uzyskujesz specjalizację w konkretnym dziale lub obszarze wspierającym sprzedaż.

Rekrutację prowadzimy przez cały rok, miejsca stażowe tworzymy w zależności od prowadzonych projektów i potrzeb firmy.

Czekamy na Ciebie, jeżeli:

– jesteś absolwentem studiów technicznych – inżynierskich lub magisterskich o kierunkach: zarządzanie i organizacja produkcji, mechanika i budowa maszyn, automatyzacja  procesów produkcyjnych, zarządzanie jakością, informatyka, marketing  i zarządzanie itp.

– bardzo dobrze posługujesz się programami komputerowymi, potrafisz tworzyć zaawansowane raporty w programie MS Excel i ciekawe prezentacje w Power Point,

– potrafisz obsługiwać programy do projektowania typu CAD,

– w stopniu komunikatywnym posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim lub francuskim,

– jesteś zmotywowany do rozwoju i aktywnego zdobywania doświadczenia,

– posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,

– chętnie współpracujesz w grupie i jesteś kreatywny

Zyskujesz:

– aktywny staż – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania,

– umowę o pracę jako Stażysta (bezpośrednio z firmą Oknoplast), na okres 3-6 miesięcy,

– pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,

– nadzór Mentora i wsparcie doświadczonych pracowników,

– dla najlepszych dalsze zatrudnienie po zakończonym stażu i pełne uczestnictwo w programach szkoleniowych i kursach językowych

Współpraca z Urzędami Pracy

Współpracujemy także z okolicznymi Urzędami Pracy, w szczególności z Powiatowym Urzędem Pracy  w Wieliczce. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa i w miarę możliwości finansowych Urzędu, organizujemy miejsca stażowe w różnych działach naszej firmy: technicznych i administracyjnych.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR

e-mail: staz@oknoplast.com.pl
tel.: +48 12 279 71 71