Są nawiewniki, które Ci smogu nie przepuszczą. Jak zabezpieczyć dom przed smogiem?

Temat smogu staje się coraz poważniejszy. W samej tylko Polsce według szacunków Komisji Europejskiej, z powodu zanieczyszczenia powietrza każdego roku umiera przedwcześnie 42 tysiące osób. Z kolei jak podaje Europejska Agencja Ochrony Środowiska, aż 97% Polaków oddycha powietrzem niespełniającym standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Czy oznacza to, że by chronić swoje zdrowie, powinniśmy siedzieć w domu przy zamkniętych szczelnie oknach? Zdecydowanie nie! Teraz z pomocą przychodzą najskuteczniejsze nawiewniki antysmogowe oferowane przez Grupę Oknoplast.

NIEPRZEPUSZCZALNOŚĆ DO 98% CZĄSTECZEK SMOGOWYCH PM10

 

KOSZT OD 215 ZŁ

 

WYMIENNY FILTR ZA JEDYNE 29 ZŁ

 

Szczelne okna nie są gwarancją czystego powietrza

Zamykając szczelnie okna w mieszkaniu, tak naprawdę nie ochronimy się przed smogiem. Powietrze wewnątrz może być jeszcze bardziej zanieczyszczone gdyż prócz spalin i wyziewów przemysłowych, zawiera dodatkowo roztocze, czy substancje wydzielane przez tworzywa sztuczne się tam znajdujące. Tak naprawdę pełną szczelnością okien możemy sobie zaszkodzić jeszcze bardziej, gdyż nasze wnętrza powinny być regularnie wietrzone, by uchronić nas przed grzybami i pleśniami. Po prostu musimy zapewnić regularną cyrkulację powietrza.

Zamień go na lepszy model

Oferowane przez nas nawiewniki, wyposażone w najwyższej jakości filtry antysmogowe, tworzą barierę przy samym oknie. Chronią w ten sposób wnętrze domu przed wnikaniem do 98% niebezpiecznych dla zdrowia cząsteczek smogu PM10. Urbino Premium jest nawiewnikiem jednoczęściowym, przeznaczonym do unowocześnienia już istniejącego nawiewnika. Wyposaża on w dodatkową funkcję antysmogową istniejące okna wyposażone w nawiewnik. Jest to uniwersalne rozwiązanie do zastąpienia większości typów nawiewników.

Nawiewnik nie wpływający na utratę parametrów cieplnych

Oponenci nawiewników, jako największą ich wadę wskazują negatywny wpływ na właściwości cieplne. Większość z nich przy montażu wchodzi w strukturę okna, przez co rzeczywiście wpływa na obniżenie współczynnika przenikania ciepła. Najlepszą odpowiedzią na te zarzuty jest nowy produkt Oknoplast. Nawiewnik INSOLIO Premium dedykowany jest tym klientom, którzy wymieniają swoje okna. Rozwiązanie to montowane jest w przestrzeni pomiędzy ramą okna, a nadprożem dzięki czemu nie wpływa na parametry termiczne okna.

Weź sprawy w swoje ręce

Smog to cichy zabójca, który podstępnie wyniszcza cały organizm. Skuteczna walka wymaga przemyślanej i wieloletniej strategii ze strony władz, zarówno miast jak i państwa. Zanim liczne pomysły i rozwiązania zostaną wcielone w życie, warto wziąć sprawy w swoje ręce. Zakup odpowiednich nawiewników antysmogowych to gwarancja skutecznej ochrony samego siebie jak i naszych bliskich dlatego warto zainteresować się tematem już dziś.

Wyślij zapytanie
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Pani/Pana dane osobowe podane w ramach formularza będą przetwarzane przez Oknoplast Sp. z o.o. i wyznaczonych dystrybutorów w celach kontaktowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych
Wysłanie wiadomości oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi zapytania lub w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich przesyłanie. Wyrażone zgody można wycofać w dowolnym momencie wysyłając nam wiadomość na adres email: privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane