Okna Czersk

Czersk - BIOLAND - Partner Standard
ul. Starogardzka 19 89650 Czersk
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Mieszkasz w Czersku lub okolicy i zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej stolarki okiennej do Twojego domu? Szukasz nowoczesnej linii okien, która spełnia najwyższe standardy jakości? Lepiej trafić nie mogłeś, Oknoplast jest jednym z czołowych liderów na polskim rynku. Nasze produkty spełniają standardy domów pasywnych, oznacza to, że wyróżniają się wyjątkowo termoizolacją oraz dźwiękoszczelnością. Znajdź nasz salon partnerski w Czersku Potrzebujesz fachowej porady dotyczącej wyboru najlepszych okien do Twojego domu? Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Nie tylko podpowiedzą Ci jaki rodzaj stolarki okiennej będzie najlepszy, ale też wykonają pełny kosztorys wraz z usługą montażu. Nie czekaj więc odwiedź nasz salon przy ulicy Starogardzkiej 22 i dowiedz się wszystkich szczegółów.
FAQ: Zainteresowała Cię oferta Oknoplastu? Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane nam pytania.
 1. Muszę zadać parę pytań na temat waszej oferty, a nie mam możliwości załatwienia tego w godzinach pracy salonu, w jaki sposób mogę się z wami skontaktować?  Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości zarówno telefonicznie jak i drogę e-mailową. Dokładne dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej salonu.
 2. Czy mogę zamówić dodatkowe zabezpieczenia do okien?  Do Państwa dyspozycji oddaliśmy pakiet bezpieczeństwo, w którego skład wchodzi do wyboru klamka Design+ z kluczem, antywłamaniowe okucie oraz szyby antywłamaniowe i hartowane.
 3. Czy jest możliwość zakupienia linii okien Prolux w kolorze mahoniu?  Tak, okna zakupić można w kolorze mahoń jak i w jednym z pozostałych 8 kolorów do wyboru jak Sienna Rosso czy Antracyt.
 4. Czy w salonie w Czersku mogę zakupić okna z innymi szybami niż standardowe?  Tak, w ofercie Oknoplastu znajdują się szyby antywłamaniowe oraz szyby ornamentowe w wielu modelach takich jak Cathedral czy Chinchila.
 5. Czy do standardowych okien z oferty Oknoplast mogę zakupić pasujące drzwi tarasowe?  Tak, w ofercie marki Oknoplast znajdują się 4 modele drzwi tarasowych HST Premium, HST, PSK Atrium, PSK i PSK-Z więc z pewnością znajdziecie Państwo coś dla swojego domu.
 6. Czy warto zainwestować w stolarkę aluminiową? Jakie są jej zalety?  Głównymi zaletami stolarki aluminiowej jest bezpieczeństwo i łatwość jej użytkowania. Jest ona łatwa w utrzymaniu i montażu. Stolarka aluminiowa to także nowoczesny design, bogata paleta barw i możliwość dopasowania stylu okna do każdego stylu architektonicznego.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów