Okna Lubiczów

Lubiczów - FENSTERPLAST WIELECHOWSKI - Partner Standard
ul. Warszawska 97 05082 Lubiczów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Wśród natłoku ofert o montażu okien ciężko o znalezienie takiej, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania w jednym zakupie. Mając tego świadomość, cieszymy się jeszcze bardziej, że trafiłeś do nas. Z Oknoplast wybierzesz stolarkę dopasowaną do Twoich potrzeb. Znajdź chwilę wolnego czasu i zajrzyj do salonu Oknoplastu w Lubiczowie, przy ulicy Warszawskiej 97. Okna od Oknoplastu to odpowiedź na Twoje potrzeby Szukasz okien o niepowtarzalnym designie? Potrzebujesz wyjątkowo szczelnej, solidnej stolarki? A może chcesz większej ilości światła w swoim domu? W zależności od potrzeb, wybierz spośród okien typu Pixel, Prolux i Winergetic Premium, a jeśli nadal nie możesz się zdecydować – zadzwoń do nas i wypytaj doradców o szczegóły konkretnych ofert.
FAQ: Lubiczów – najczęściej padające pytania
 1. Duże drzwi tarasowe od zawsze kojarzą mi się z trudnym otwieraniem i ciągłymi problemami. Czy są jakieś sposoby, by temu zaradzić?  Oczywiście, że tak! Nasze drzwi tarasowe mogą osiągać ciężar nawet 300kg przy czym ich otwieranie i zamykanie nie wymaga dużego wysiłku fizycznego. Nawet dziecko lub osoba starsza będą w stanie obsługiwać duże drzwi tarasowe. Drzwi przesuwne, dla których montuje się specjalne szyny umożliwią płynne i bezpieczne poruszanie się skrzydła.
 2. Mieszkam w Lubiczowie, mam pewien zamysł na swój dom, jak mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu?  Jeżeli lubisz rozmowy telefoniczne to zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 896 05 44, jednak jeżeli wolisz napisać maila, skorzystaj z adresu mailowego fensterplast.lap@oknoplast.com.pl. Nasi doradcy postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz zapewnią miłą i fachową obsługę. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu osobiście, przy ulicy Warszawskiej 97 w Lubiczowie.
 3. Czym jest stolarka aluminiowa i co sprawia, że jest pożądana w domach?  Stolarka aluminiowa Oknoplastu to przede wszystkim szereg wykwalifikowanych projektantów i fachowców, którzy dbają o każdego klienta i tworzą wciąż nowe rozwiązania. Wytrzymałe konstrukcje zapewniają długie i bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Główną zaletą aluminium jest jego plastyczność, co pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje. Produkty wykonane z aluminium odznaczają się sporą energooszczędnością dzięki wysokiej izolacyjności cieplnej.
 4. W jakich dniach i godzinach najlepiej odwiedzić salon Oknoplastu w Lubiczowie?  Nasz salon, znajdujący się przy ulicy Warszawskiej 97, jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-13:00. Polecamy odwiedzić nasz salon w godzinach południowych, gdyż wtedy ruch jest najmniejszy. Warto zwrócić uwagę na to, że salon w Lubiczowie nie jest czynny w niedziele oraz dni świąteczne.
 5. Czym w oknie są okucia i dlaczego ich wybór jest taki ważny?Okucia pozwalają utrzymać prawidłową szczelność okien i zapewniają odpowiednie działanie funkcji uchylania, zamykania i otwierania. Dobrze dobrane specjalne okucia pozwalają uchronić się przed włamaniem. Obecnie w oknach montuje się okucia obwiedniowe, które po zamknięciu w sposób równomierny dociskają skrzydło do ramy.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów