Okna Tworków

Tworków - GP OKNA - Partner Premium
RACIBORSKA 100 47451 Tworków
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: Te zagadnienia na temat oferty Oknoplast w Tworkowie interesują Was najbardziej.
 1. Jakiego rodzaju salon Oknoplastu znajdę w Tworkowie?  W Tworkowie na tę chwilę współpracujemy z jednym partnerem handlowym, prowadząc salon typu Premium. Szukaj nas przy ul. Raciborskiej 100.
 2. Szukam okien, które sprawdzą się w zabudowie pasywnej. Na które powinienem zwrócić uwagę?  Domy pasywne są znacznie bardziej wymagające pod względem produktów, jakie można w nich zastosować. Wiemy jednak, że nasi Klienci cenią sobie taki rodzaj zabudowy, dlatego do naszej oferty włączyliśmy również okna, które będą do nich pasować. Uwagę powinieneś zwrócić na stolarkę z serii Winergetic Premium Passive. To przy jej produkcji wykorzystaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i połączyliśmy je z niepowtarzalnym designem, który spotęguje piękno elewacji Twojego domu.
 3. Czy znajdę w Tworkowie okna o zwiększonej powierzchni szyb?  Oczywiście. Wszystkie okna, które znajdziesz w naszej ofercie zostały udoskonalone w taki sposób, żeby dostarczały do wnętrz domu jeszcze większą ilość światła, czasami aż trzykrotnie większą, a to właśnie za sprawą zwiększonej powierzchni szyb.
 4. Kupiłem okna, ale potrzebuję dodatków do nich. Czy znajdę je w salonie Oknoplast?  Pewnie! Wystarczy tylko, że stwierdzisz, jakich akcesoriów potrzebujesz. Klamki, okucia, a może szprosy? Odwiedź jedną z zakładek naszej strony internetowej lub odwiedź nas bezpośrednio w salonie w Tworkowie, a na pewno znajdziemy dla Ciebie te idealne.
 5. Czy Oknoplast dysponuje oknami w kolorze mahoniu?  Tak, i nie tylko. W przypadku naszych okien masz do wyboru ponad dziesięć rodzajów wybarwień. To naprawdę bogaty wachlarz! Od klasycznej bieli po intensywny mahoń.
 6. Czy okna w Tworkowie podlegają gwarancji?  Oczywiście. Wszystkie produkty z naszego salonu łączą się z 7-letnim okresem gwarancyjnym – zarówno całe okna, jak i wszystkie ich najmniejsze elementy, mające bezpośredni wpływ na działanie stolarki. Coś uległo uszkodzeniu? Odwiedź nasz salon w Tworkowie, a postaramy się pomóc.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów