Okno PAVA


Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Drzwi balkonowe PAVA

Kontakt z salonem

Skorzystaj z darmowych konsultacji z naszymi ekspertami, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu i dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Zwiększ domowe oszczędności!

  Personalizacja

  Nie wyciągamy okien z zakurzonego magazynu – każdą sztukę tworzymy z myślą o Tobie. Właśnie dlatego masz pełną dowolność i możesz wybrać kolory, kształty czy fakturę okna.

  Certyfikowana jakość

  Nasze okna otrzymały międzynarodowe certyfikaty jakości, takie jak IFT Rosenheim Certificate. Posiadamy własne laboratorium i dział kontroli jakości korzystający z najnowszych technologii.

  Gwarancja

  Ręczymy za nasze technologię i stabilność w dostarczeniu produktu. Oferujemy 7 lat gwarancji na okna oraz 2 lata gwarancji na montaż.

  Wsparcie

  Nie martw się, że czegoś nie wiesz – skorzystaj z darmowych konsultacji z naszymi ekspertami, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu i dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

  ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

  Jeszcze bardziej obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, okno PAVA to wyższe parametry izolacji cieplnej i akustycznej. Wiemy, że rośnie zapotrzebowanie na utrzymania ciepła w pomieszczeniu. To istotne nie tylko sezonowo, gdy jesienią i zimą, chcemy mieć ciepło w domach, lecz i ekonomiczne latem, gdy chcemy zachować więcej chłodu wewnątrz.

  STABILNOŚĆ

  W konstrukcji okna zastosowano autorskie rozwiązanie OKNOPLAST: zewnętrzną uszczelkę szybową. To pancerz ochronny dla taśmy STV, zabezpieczający ją przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Poszukujesz więcej komfortu w codzienności? Technologia suchego wklejania szyby sprawia, że system otwierania/zamykania okna przebiega niezwykle lekko i płynnie równocześnie zwiększając statykę okna.

  ESTETYKA.

  Nie lubimy rozwiązań bez charakteru. System PAVA to nasza pasja, którą dostrzeżesz w detalach. Geometryczna, autorska linia profilu gwarantuje ponadczasowy design. Stawiasz na personalnie skrojone rozwiązania? Okno PAVA dopasujesz do Twojej charakternej estetyki: wybierz kształt listwy przyszybowej, kolor, akcesoria. Twój wybór, nasza pasja.

  Skontaktuj się z nami

  Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


  Napisz do nas:

  "*" indicates required fields

  Drop files here or
  Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
   Zgody (checkboxy)
   Hidden
   Hidden
   Hidden
   Hidden
   Hidden
   Hidden
   Hidden

   Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

   Idź do pełnej mapy salonów