Zatrzymaj energię, ciesz się dopracowanym designem


Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, okno PAVA to wyższe parametry izolacji cieplnej i akustycznej. Wiemy, że rośnie zapotrzebowanie na utrzymanie ciepła w pomieszczeniu. To istotne nie tylko sezonowo, gdy jesienią i zimą, chcemy mieć ciepło w domach, lecz i ekonomiczne latem, gdy chcemy zachować więcej chłodu wewnątrz. PAVA to nowatorskie okno zaprojektowane z myślą o oszczędności energii i stabilności.

Personalizacja

Nie wyciągamy okien z zakurzonego magazynu – każdą sztukę tworzymy z myślą o Tobie. Właśnie dlatego masz pełną dowolność i możesz wybrać kolory, kształty czy fakturę okna.

Certyfikowana jakość

Nasze okna otrzymały międzynarodowe certyfikaty jakości, takie jak IFT Rosenheim Certificate. Posiadamy własne laboratorium i dział kontroli jakości korzystający z najnowszych technologii.

Gwarancja

Ręczymy za nasze technologię i stabilność w dostarczeniu produktu. Oferujemy 7 lat gwarancji na okna oraz 2 lata gwarancji na montaż.

Wsparcie

Nie martw się, że czegoś nie wiesz – skorzystaj z darmowych konsultacji z naszymi ekspertami, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu i dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Jeszcze bardziej obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, okno PAVA to wyższe parametry izolacji cieplnej i akustycznej.

STABILNOŚĆ

W konstrukcji okna zastosowano autorskie rozwiązanie OKNOPLAST: zewnętrzną uszczelkę szybową. Technologia suchego wklejania szyby sprawia, że system otwierania/zamykania okna przebiega niezwykle lekko i płynnie równocześnie zwiększając statykę okna.

ESTETYKA.

System PAVA to nasza pasja, którą dostrzeżesz w detalach. Geometryczna, autorska linia profilu gwarantuje ponadczasowy design. Stawiasz na personalnie skrojone rozwiązania? Okno PAVA dopasujesz do Twojej estetyki: wybierz kształt listwy przyszybowej, kolor, akcesoria.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów