Informacja dla klientów – koronawirus i bezpieczna rezerwacja>>

O szczegóły rabatu zapytaj w najbliższym salonie Oknoplast >>

lub wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy >>

Czas trwania promocji: 9.03.2020 do 30.04.2020.

Regulamin promocji obowiązuje od dnia 19.03.2020 – Pobierz (PDF)
Komunikat o zmianie Regulaminu Promocji Wiosennej 2020 (19.03.2020) – Pobierz (PDF)
Regulamin Promocji Wiosennej 2020 obowiązujący do 18.03.2020 – Pobierz (PDF)


Dbamy
o bezpieczeństwo

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i z uwagi na ograniczenia wprowadzone w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa zadbaliśmy o najwyższe standardy higieny w salonach sprzedaży. Dodatkowo uruchamiamy nowe procedury, które pozwolą przygotować dla Państwa ofertę zdalnie oraz zagwarantują zachowanie wiosennych rabatów, bez konieczności wychodzenia z domu.

PODNOSIMY STANDARD OBSŁUGI

wprowadzamy pełną obsługę zamówień on-line lub telefonicznie, z możliwością podpisania umowy poza lokalem

CHRONIMY

sprzedawcy pracują w rękawiczkach i stosują ministerialne wytyczne dla placówek handlowych

DEZYNFEKUJEMY

zapewniamy dostępność żeli dezynfekujących oraz dezynfekcje miejsca pracy po każdej wizycie klienta

OGRANICZAMY TŁUM

spotkania umawiamy telefonicznie, aby tylko jeden klient mógł przebywać w salonie

ZAPEWNIAMY BEZPIECZNY POMIAR

pracownicy wyposażeni są w rękawiczki i maseczki, dokonują pomiaru w bezpiecznych warunkach i w dogodnym dla Klienta terminie


 Bezpieczna rezerwacja z domu

Zadzwoń, wyślij e-mail, umów się na bezpieczną wizytę w salonie i skorzystaj z wiosennych rabatów Oknoplast – bez wychodzenia za domu!

Uruchamiamy system zdalnego przygotowania oferty oraz rezerwacji zleceń bez konieczności wizyty w salonie sprzedaży. Skontaktuj się z naszym Partnerem Handlowym i dokonaj Rezerwacji Oknoplast.


 Czym jest Rezerwacja Oknoplast

  • Jest rozwiązaniem, które powstało w czasach trudnych, by pozwolić Państwu kontynuować realizacje planów stworzenia idealnej domowej przestrzeni.

  • Rezerwacja Oknoplast jest wstępną ofertą, której podpisanie zagwarantuje Ci utrzymanie rabatów z Promocji Wiosennej – nawet gdy zlecenie będzie realizowane w innym czasie.

  • Rezerwacja Oknoplast podpisywana jest po dokładnym wywiadzie telefonicznym lub mailowym, na podstawie którego przygotowana zostanie wstępna oferta.

  • Każda Rezerwacja Oknoplast wymaga umówienia się, w bezpiecznym dla Państwa terminie, na dodatkowy pomiar oraz podpisanie finalnej umowy ofertowej.

  • Informacje o zasadach Rezerwacji Oknoplast znajdziesz TUTAJ (Pdf)


Jak dokonać
rezerwacji

W ciągu 24h nasz Partner Handlowy skontaktuje się z Tobą

Wspólnie z Partnerem Handlowym doprecyzuj ofertę

Podpisz Rezerwację Oknoplast przez Internet

Czekaj na umówienie terminu pomiaru oraz podpisania finalnej umowy ofertowej – w bezpiecznym dla Ciebie terminie.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą do 24h
Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres:privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane

Od 9 marca trwa promocja firmy OKNOPLAST, podczas której można uzyskać rabat na systemy okienne, wybrane drzwi tarasowe, drzwi zewnętrzne oraz rolety.

Promocją objęte są wszystkie kolory produktów dostępne w ofercie oraz wszystkie konfiguracje kolorystyczne produktów tj.: biały-biały, biały-kolor, kolor-kolor, bikolor oraz colorfull.

Akcją objęte są zarówno najnowsze okna Prismatic, okna PIXEL, które wprowadzają do wnętrza pomieszczeń do 22% więcej naturalnego światła oraz PROLUX. Systemy energooszczędne Winergetic, zapewniające najlepszą ochronę przed utratą ciepła, klasyczne okna Koncept, drzwi tarasowe HST, drzwi zewnętrzne oraz rolety.