Home Pressroom Zimowa promocja OKNOPLAST – zyskaj rabat nawet do 22%

Pressroom

Zimowa promocja OKNOPLAST – zyskaj rabat nawet do 22%


opublikowane 22 lis 2022

3 minuty

14 listopada ruszyła największa w mijającym roku zimowa promocja OKNOPLAST. Klienci otrzymują atrakcyjne zniżki na zakup wybranych produktów oraz rabaty łączone przy zakupach pakietów promocyjnych, obejmujących produkty z różnych kategorii. Im więcej kategorii produktów nabędzie się w pakiecie, tym większą otrzymamy zniżkę. Zimowa promocja OKNOPLAST znacznie wspomoże zakup okien, drzwi, bram oraz rolet i żaluzji fasadowych w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, z rabatem nawet do 22%!

Nadchodząca zima i systematyczne wzrosty cen energii grzewczej to czas, w którym warto skupić się na oknach i drzwiach, czyli tych elementach budynku, które mają największe znaczenie dla utrzymania ciepła w domu. Dlatego OKNOPLAST przygotował wyjątkową ofertę rabatową – nie tylko na poszczególne produkty, lecz także na nie same ujęte w promocyjnych pakietach.

Największa promocja w roku

OKNOPLAST proponuje rabaty w dwóch wariantach – solo lub w pakietach. Promocją zostały objęte pojedynce produkty, w tym okna – nowość PAVA i popularne modele Prismatic, Winergetic i Pixel, które nabędziemy ze zniżką w wysokości 9%. Warto dodać, że ofertą specjalną są też objęte inne produkty OKNOPLAST, takie jak: drzwi tarasowe HST Motion, HST 85 Premium i SLIDE, rolety i żaluzje fasadowe, bramy garażowe Dekedo i Belado, a także stolarka aluminiowa – drzwi zewnętrzne Elite Tenvis, ALUMINIUM HST77 oraz wszystkie modele okienne.

Na klientów, którzy zdecydują się na zakup zestawu kilku produktów, czekają dodatkowe rabaty pakietowe. W sumie podczas zimowej promocji OKNOPLAST klienci mogą zyskać nawet 22% rabatu.

Nasza zimowa promocja to już tradycja. A w związku z wielkim zainteresowaniem klientów promocjami pakietowymi i tym razem realizujemy taką formułę – im więcej kategorii produktów klient zdecyduje się kupić, tym większy rabat otrzyma. Zniżkami objęliśmy także pojedyncze produkty, dla osób szukających konkretnych produktów. Promocja dostępna jest we wszystkich salonach sprzedaży OKNOPLAST. Zapraszamy! – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

Wybieraj w świecie produktów OKNOPLAST

Warto zwrócić uwagę na bogactwo produktów objętych zimową promocją, a także na znajdujące się wśród nich nowości, takie jak system okienny PAVA. Zaprezentowane w październiku tego roku okno PAVA jest wyjątkowo „ciepłe” i trwałe, dzięki nowoczesnej technologii wykonania. Wyróżnia je współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie zaledwie 0,73 W/m²K* oraz wskaźnik izolacyjności akustycznej właściwej Rw 36 (-2,-6) dB**. W konstrukcji okna zastosowano autorskie rozwiązanie OKNOPLAST, zwiększające trwałość produktu – zewnętrzną uszczelkę szybową, która jak pancerz ochronny dla taśmy STV zabezpiecza ją przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. PAVA to synonim cichego i ciepłego domu.

Wśród produktów objętych zimową promocją wyróżnia się także okno PIXEL – doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii, które zapewnia nawet 22%*** więcej światła w pomieszczeniu, za sprawą obniżonego profilu ramy i skrzydła oraz węższego słupka niż w standardowych oknach. Okno PIXEL wyróżnia także nowoczesny kształt bez żadnych zaokrągleń – również na krawędziach i listwach przyszybowych. To pierwsze takie okno na europejskim rynku.

Promocją objęta jest także szeroka oferta drzwi tarasowych i zewnętrznych oraz żaluzji i bram garażowych. Warto tu wspomnieć o drzwiach przesuwnych HST MOTION, które odznaczają się wizualną lekkością konstrukcji, możliwością tworzenia dużych, stabilnych przeszkleń oraz, co kluczowe, bardzo dobrą termoizolacyjnością na poziomie Uw=0,78 W/(m²K)****

* Dla okna referencyjnego z szybą o 4/18/4/18/4 Uw=0,5 W/(m2K) z ramką ciepłą psi = 0,03.
** Dla okna referencyjnego z szybą 4/18/3/16/3

*** Wartość zysku światła w stosunku do okien HST85
**** Dla konstrukcji o wymiarach 3500×2300 z szybą o Ug=0,5W/(m2K) z ramką Warmatec