Rolety zewnętrzne

Szeroki wachlarz rodzajów rolet zewnętrznych marki OKNOPLAST oraz bogata paleta kolorystyczna pancerzy, pozwalają stworzyć harmonijne kompozycje z oknami OKNOPLAST oraz elewacją budynku. Rolety OKNOPLAST zapewniają redukcję hałasu, jak również zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem latem. Specjalne napędy elektryczne z wieszakami blokującymi zapewniają niezawodne działanie. Codzienną obsługę rolet ułatwi sterowanie za pomocą pilota. Możemy je także wyposażyć w inteligentną automatykę czasową oraz czujniki reagujące na warunki atmosferyczne.

Wieloletnie bezawaryjne działanie rolet sygnowanych marką OKNOPLAST zapewniają najwyższej klasy komponenty od renomowanych dostawców, co dodatkowo dodaje pewności Partnerom Handlowym, że oferują oni produkt najwyższej jakości. Rolety zewnętrzne z oferty OKNOPLAST stanowią skomponowaną całość z modelami okien OKNOPLAST. Jednoczesny zakup okien i rolet u jednego producenta daje pewność, że oba te elementy będą do siebie idealnie pasowały pod kątem wyglądu (identyczny kolor okleiny). Dotyczy to również prawidłowości wymiarowych, ponieważ ewentualne odstępstwa mogą zostać wykryte już podczas kontroli jakościowej, a nie na budowie klienta. Najlepiej to widać na przykładzie rolety LUNA montowanej na tzw. „poszerzeniach”, kiedy to Partner Handlowy otrzymuje okno w pełni przygotowane do montażu rolety. Oferta: rolety zewnętrzne Kraków, Warszawa

Rolety zewnętrzne – stwórz bezpieczny i ergonomiczny dom

Z roku na rok rośnie liczba Polaków, którzy decydują się na zakup rolet zewnętrznych. Dotyczy to zarówno rolet montowanych w domach, jak i mieszkaniach, w dużych miastach oraz małych wioskach. Skąd ta popularność rolet? Czas przekonać się, co wpłynęło na ich popularność.

Rolety – poznaj ich zalety

Nie jesteś przekonany, czy rolety sprawdzą się w Twoim domu? Poznaj listę zalet, jakie niesie za sobą zamontowanie rolet zewnętrznych.

Dbają o domowy budżet. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Zimą rolety stanowią dodatkową warstwę izolującą mieszkanie od zimna. Dzięki nim możesz efektywniej ogrzewać swój dom, co znacząco wpłynie na rachunki, jakie w sezonie grzewczym płacisz za prąd lub gaz. Z kolei latem ograniczają dopływ promieni słonecznych, dzięki czemu łatwiej będzie Ci utrzymać komfortową temperaturę w kuchni czy salonie – nawet w samo południe, i to przy największych upałach.

Kolejną zaletą rolet jest to, że chronią okna przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Nie każdy wie, że duży mróz, kwaśny deszcz czy promienie słoneczne negatywnie wpływają na stolarkę okienną, skrzydła okienne czy ramy PCV. Dzięki roletom przedłużamy ich żywotność, co przyczyni się do większych oszczędności.

Rolety zewnętrzne? Kupuj tylko w OKNOPLAST!

Szeroka oferta rolet zewnętrznych marki OKNOPLAST oraz bogata paleta kolorystyczna pancerzy, pozwalają stworzyć harmonijne kompozycje zarówno z oknami dostępnymi w naszych sklepach, jak również z elewacją budynku. Rolety OKNOPLAST zapewniają redukcję hałasu, a także zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem latem. Specjalne napędy elektryczne z wieszakami blokującymi zapewniają niezawodne działanie.

Codzienną obsługę rolet ułatwi sterowanie za pomocą wygodnego, małego pilota. Możemy je także wyposażyć w inteligentną automatykę czasową oraz czujniki reagujące na warunki atmosferyczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzysz inteligentny dom, który wykorzystując nowe technologie, sprawia, że będzie Ci się mieszkało jeszcze wygodniej.

Rolety OKNOPLAST – najwyższa jakość produktów

Rolety OKNOPLAST działają przez wiele lat, a prawidłowo użytkowane są niemal bezawaryjne. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu najwyższej klasy komponentów od renomowanych dostawców. Rolety zewnętrzne z naszej oferty stanowią spójną i pasującą całość wraz z modelami okien OKNOPLAST.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup rolet i okien tej samej marki? Powód jest bardzo prosty. Jednoczesny zakup okien i rolet u jednego producenta daje pewność, że oba te elementy będą do siebie idealnie pasowały – choćby pod kątem wyglądu (identyczny kolor okleiny). Dotyczy to również prawidłowości wymiarowych, ponieważ ewentualne odstępstwa mogą zostać wykryte już podczas kontroli jakościowej, a nie na budowie podczas montażu. Najlepiej to widać na przykładzie rolety LUNA montowanej na tzw. „poszerzeniach”, kiedy to zapewniamy okno w pełni przygotowane do montażu rolety.

Co znajdziesz w ofercie OKNOPLAST?

W naszej ofercie poza wspomnianymi roletami LUNA, znajdziesz także rolety z serii TERRA i SOL EVOLUTION. Dostępne są one w kilkunastu odcieniach – od klasycznej bieli i czerni przez różne odcienie brązu aż do wariantów imitujących naturalne drewno. Co ważne, rolety zewnętrze OKNOPLAST możesz montować zarówno w stojących już budynkach, jak i tych dopiero budowanych. Wybierz sterowanie przewodowe lub bezprzewodowe – decyzja należy wyłącznie do Ciebie.