Home Produkty Akcesoria Klamki i uchwyty

Klamki i uchwyty

 • Do okien (8)
 • Do drzwi tarasowych (4)
 • Wszystkie (12)
Klamka SLEEK

Klamka SLEEK

Klamki okienne SLEEK są stworzone w minimalistycznym stylu i pasują do współczesnych konstrukcji okiennych. Do ich produkcji użyto wytrzymałego aluminium, które gwarantuje ich niezawodność przez długi czas. Tym co wyróżnia klamkę to opływowy kształt oraz subtelna rozeta.

Klamka SLEEK

Klamka SLEEK+

Klamki okienne SLEEK+ zostały zaprojektowane zgodnie z minimalistycznymi trendami to rozwiązanie dedykowane do nowoczesnych systemów okiennych. Wykonane z trwałego aluminium, zachowają płynność użytkową przez wiele lat. O unikatowym charakterze klamek decyduje niemal niewidoczna rozeta. Klamka posiada industrialny charakter.

klamka PIXEL czarny 9004

Klamka PIXEL

Charakterna klamka PIXEL to nie tylko wysmakowana estetyka. Jej zaawansowana funkcjonalność sprawia, że Twoje okna będą jeszcze bardziej komfortowe w obsłudze i bezpieczne. Innowacyjna konstrukcja klamki zapewnia doskonałą ergonomię, ułatwiając codzienne użytkowanie.

klamka HOPPE czarny

Klamka HOPPE SecuForte Hamburg Standard

Klamka HOPPE SecuForte® to innowacyjny dodatek, który wprowadzi Twój dom na wyższy poziom bezpieczeństwa. Pionierski mechanizm zapewnia maksymalną ochronę tego, co dla Ciebie najważniejsze.

klamka SLIDE czarny matowy

Klamka SLIDE

Prosta, minimalistyczna i niezwykle uniwersalna, czyli klamka dedykowana do systemu drzwi tarasowych SLIDE. Cechuje ją ograniczony do minimum design, który idealnie współgra z każdym stylem.

klamka PSK-Z brązowa

Klamka PSK-Z

Klamka PSK-Z to dedykowany dodatek do drzwi tarasowych o tej samej nazwie. Wyróżnia ją smukła, zgrabna forma osadzona na dużej, widocznej rozecie. Dzięki tej klamce drzwi tarasowe PSK-Z nabierają charakteru.

klamka PSK jasnozłoty

Klamka PSK, PSK ATRIUM

Klamka PSK i PSK ATRIUM to unikalne rozwiązanie dedykowane systemowi drzwi tarasowych o tej samej nazwie. Kompatybilna estetyka i funkcjonalność zapewnia nienaganne działanie oraz wyjątkową stylistykę.

uchwyt HST czarny

Klamka HST

Klamka HST dedykowana jest do systemów drzwi tarasowych HST PREMIUM oraz HST MOTION i MOTION S. To unikatowy dodatek, którego forma i kształt zapewnia niezwykle precyzyjną obsługę systemu przesuwnego.

Win Click

Uchwyt WIN CLICK 

Zatrzask balkonowy WIN CLICK to sprytne rozwiązanie, które powstało z myślą o codziennym komforcie i wygodzie użytkowania tradycyjnych drzwi balkonowych.

dESIGN+ grafitowy F9

Klamka dESIGN+

Klamka okienna dESIGN+ to wyraz wyjątkowego podejścia do estetyki i funkcjonalności. To produkt, który stanowi efekt współpracy z renomowanym studiem projektowym KISKA.

klamka HOPPE Taulon czarny

Klamka HOPPE SecuForte Toulon Standard 

Klamka HOPPE SecuForte® to innowacyjny dodatek, który wprowadzi Twój dom na wyższy poziom bezpieczeństwa. Pionierski mechanizm zapewnia maksymalną ochronę tego, co dla Ciebie najważniejsze.

klamka TBT - srebrny

KLAMKA TBT

Klamka TBT to rozsądny i komfortowy wybór doposażenia okien. Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, zapewni Ci spokój i wygodę z codziennym użytkowaniu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów