Home Baza wiedzy Poradnik Nowoczesne technologie

6 artykułów

Poradnik Nowoczesne technologie

Odkryj nowoczesne technologie, które przenikają do światów produktów OKNOPLAST. Poznaj przyszłość budownictwa i dowiedz się, jak te technologie mogą poprawić Twoją codzienność.

czytaj dalej

W tym poradniku:

4 minuty

Okna nietypowe – wszystko, co musisz wiedzieć

Marzysz o domu z oknami w kształcie koła, półkola, trójkąta czy trapezu? Jesteś w dobrym miejscu. Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące okien o nietypowych kształtach.

Smart Home Oknoplast

3 minuty

1. Montaż instalacji inteligentnego domu

Myślisz o wykorzystaniu technologii smart w Twoim domu? Sprawdź jak to działa i co musisz wiedzieć zanim się zdecydujesz.

4 minuty

2. Okna o nietypowych kształtach

Okna w kształcie koła, półkola, trójkąta czy trapezu pod wieloma względami nieco różnią się od standardowej stolarki prostokątnej i kwadratowej. Ile kosztują? Jak długo czeka się na ich wyprodukowanie? Czy są ciepłe? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące okien nietypowych.

Smart Home Oknoplast

3 minuty

3. Nowoczesne rozwiązania w tradycyjnym domu

Lubisz klasyczne wnętrza i chcesz korzystać z nowoczesnych technologii, ale martwisz się, że nie idą w parze? Rozwiejemy Twoje obawy. Przedstawiamy kilka rozwiązań, które unowocześnią Twój dom, zachowując jego klasyczny i przytulny charakter.

Smart Home Oknoplast

4 minuty

4. Jak się przygotować do rozmowy z integratorem?

Nieodłączną częścią procesu przekształcania naszego lokum w inteligentny dom powinna być rozmowa z integratorem. Jak sama nazwa wskazuje, osoba na takim stanowisku zajmuje się przygotowywaniem i konfiguracją integracji wszystkich urządzeń w smartdomu. Jak się przygotować do rozmowy z integratorem? Jakie pytania warto zadać, a o czym nie wolno nam zapomnieć?

3 minuty

5. Okna sterowane telefonem – czy to możliwe?

Rozwijająca się technologia sprawiła, że urządzenie, które dotychczas służyło nam jedynie do dzwonienia, spełnia dziś funkcje kilkunastu innych przedmiotów. Smartfon wyposażony w odpowiednie aplikacje pozwoli nie tylko na rozrywkę, ale też ułatwi życie – dzięki niemu łatwiej zaplanujesz dzień, znajdziesz właściwą trasę czy zmierzysz ilość spalanych kalorii. Czy jednak technologia zaszła tak daleko, aby telefonem móc sterować oknami? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym wpisie!

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów