Nawiewniki antysmogowe

Oferowane przez OKNOPLAST nawiewniki antysmogowe są wyposażone w najwyższej jakości filtry antysmogowe, tworząc skuteczną (aż do 98%) barierę przed niebezpiecznymi dla zdrowia cząsteczkami pyłu PM10, równocześnie wietrząc pomieszczenia.

Nawiewnik antysmogowy Oknoplast

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą do 24h

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Wygoda i oszędność: Montaż nawiewnika bez konieczności instalacji nowych okien | Parametry izolacyjne stolarki nie ulegają zmianie | Samodzielna wymiana filtra

  Nawiewnik Urbino Premium


  Polecany jest dla tych klientów, którzy zdecydują się wymienić swój dotychczasowy nawiewnik na antysmogowy. Jest nawiewnikiem jednoczęściowym, przeznaczonym do unowocześnienia już istniejącego nawiewnika. Aby został zamontowany, okno musi posiadać już istniejący nawiewnik Jego część wewnętrzna pozostaje bez zmian. Wymieniany jest tylko element zewnętrzny istniejącego nawiewnika. Za część zewnętrzną nawiewnika nakładany jest model Urbino Premium. Możliwe jest to wyłącznie jeśli szczelina w oknie nie jest szersza niż 12 mm i dłuższa niż 320 mm.

  • UNIWERSALNOŚĆ – uniwersalne rozwiązanie do wymiany większości typów nawiewników, zmiana dotyczy tylko elementu zewnętrznego.
  • SKUTECZNOŚĆ – filtr G4 antysmogowy i antyalergiczny redukuje do 98% pyłów PM10
  • KOMFORT – automatyczne sterowanie przepływu powietrza gwarantuje precyzyjną i bezszelestną pracę
  • OSZCZĘDNOŚĆ – automatyczne sterowanie przepływem powietrza zabezpiecza przed nadmierną wentylacją, przeciągami i stratami ciepła
  • ŁATWA OBSŁUGA – łatwa samodzielna wymiana filtra
  • MONTAŻ – prosta wymiana czerpni, czyli zewnętrznego elementu obecnego nawiewnika na URBINO PREMIUM
  Nawiewnik antysmogowy Oknoplast

  Smog a nasze zdrowie

  Mimo alarmujących doniesień na temat jakości powietrza w wielu rejonach Polski, w powszechnej opinii wciąż panuje przekonanie, że problem zanieczyszczenia powietrza dotyczy przede wszystkim osób cierpiących na astmę i inne choroby układu oddechowego. Tymczasem smog jest szkodliwy dla każdego z nas – toksyczne pyły odkładają się w organizmie i wyniszczają go od środka.

  UKŁAD ODDECHOWY

  Do najłatwiej zauważalnych skutków zdrowotnych oddychania zanieczyszczonym powietrzem należą dolegliwości ze strony układu oddechowego, między innymi chronicznego kaszlu, przewlekłego zapalenia oskrzeli i niewydolności płuc.

  UKŁAD KRWIONOŚNY

  Nie bagatelizuj wpływu smogu na choroby układu krążenia! Przyczynia się on do zaburzeń w funkcjonowaniu układu krwionośnego, co może prowadzić do zawałów i wylewów. Osoby chorujące na niewydolność serca, chorobę wieńcową i nadciśnienie tętnicze powinny być szczególnie ostrożne, ponieważ to im zanieczyszczone powietrze szkodzi najbardziej.

  UKŁAD NERWOWY

  Liczne badania potwierdzają negatywny wpływ smogu na układ nerwowy. Skutki oddychania zanieczyszczonym powietrzem odczuwamy wszyscy, są one jednak najgroźniejsze dla osób starszych i dzieci. Często objawiają się one jako problemy z pamięcią i koncentracją.

  Skontaktuj się z nami

  Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


  Napisz do nas:

  "*" indicates required fields

  Drop files here or
  Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
   Zgody (checkboxy)
   Hidden
   Hidden
   Hidden
   Hidden
   Hidden
   Hidden
   Hidden

   Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

   Idź do pełnej mapy salonów