Home Baza wiedzy Jakie drzwi do domu? Najnowsze trendy

Jakie drzwi do domu? Najnowsze trendy


opublikowane 19 kwi 2017

2 minuty

Niezależnie od panujących akurat trendów wizualnych, wiele cech drzwi zewnętrznych z roku na rok pozostaje niezmiennych. Muszą być trwałe oraz solidne. Choć wygląd ma drugorzędne znaczenie, teraz odgrywa ogromną wręcz rolę. Musi pasować do stylu domu i cieszyć nasze oko na co dzień. Podpowiadamy, jakie drzwi zewnętrzne stanowić będą dobry wybór.

W 2017 roku wzrośnie na pewno zainteresowanie drzwiami aluminiowymi. Nic dziwnego – to rozwiązanie, którego jakość nas nie zawiedzie. Znacznie większa trwałość oraz wytrzymałość (w porównaniu do bardzo popularnych drzwi PVC czy drewnianych) wpływają nie tylko na długowieczność, ale także na bardzo wysoki stopień izolacyjności cieplnej oraz bezpieczeństwo. I ten wybór wzorów oraz kolorów! Podsuwamy ciekawe modele drzwi aluminiowych (drzwi Elite), które są i będą bardzo modne w tym roku. Może się zainspirujesz?

Bo liczy się kolor!

Głęboka, butelkowa zieleń, ciemny brąz lub bordo albo… róż? Nie, wcale nie mówimy o kolorach sukienek, a… drzwi! Trendy architektoniczne rodzą się w zastraszającym tempie i często stają się coraz bardziej odważne, kreatywne i oryginalne. Tak jak nasze wnętrza i wygląd budynków. Takie drzwi to idealne uzupełnienie nowoczesnego designu Twojego domu.

Kobiety lubią brąz…

…i nie tylko kobiety. Z jednej strony klasyczny kolor (w nieco nowym, „orzeźwionym” wydaniu), a z drugiej odważne wzory. Takie drzwi będą doskonałą częścią nowoczesnego, a jednocześnie klasycznego budynku.

Skandynawski look

Polacy pokochali styl skandynawski we wnętrzach. Nikt nie powiedział, że tych upodobań nie można przenieść grunt zewnętrzny! Piękne, eleganckie, z nutką świeżości drzwi będą zachwycać każdą osobę przy wejściu i wyjściu z budynku.

Półokręgi – to jest to!

Półokręgi polubiły się z drzwiami! Przeszklenia lub inne dodatki ułożone w półokrągłej formie przyciągają wzrok. I choć drzwi wydają się być niewielkim akcentem na tle całego budynku, to tak charakterystyczne i designerskie nadadzą ton całości! Prawda, że świetnie wyglądają?

Daj się ponieść fantazji!

Do tej pory myślałeś/aś, że drzwi muszą być przede wszystkim bezpieczne i wytrzymałe, a z wyglądu raczej klasyczne? Współcześni designerzy zgadzają się tylko z pierwszą częścią zdania. W kwestii wyglądu drzwi nie boją się próbować i Ty też nie powinieneś/aś. Tym bardziej, że masz taki wybór! Powodzenia! Wszystkie zdjęcia drzwi pochodzą z drzwi Elite.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów