Home Baza wiedzy Poradnik Trendy

10 artykułów

Poradnik Trendy

Bądź na bieżąco, czytaj o nadchodzących i obecnych trendach. Odkryj innowacyjne pomysły i inspiracje, które upiększą Twoje wnętrza.

czytaj dalej
Co wyjdzie z mody we wnętrzach w 2024 roku?

3 minuty

Co wyjdzie z mody we wnętrzach w 2024 roku?

Trendy mają to do siebie, że pojawiają się, zyskują popularność, powoli ją tracą i znikają, aby… powrócić ponownie – najczęściej w zmienionej formie. Urządzając dom czy mieszkanie, warto wybierać albo ponadczasowe, albo stosunkowo nowe rozwiązania aranżacyjne. Dzięki temu wnętrza będą prezentować się świeżo przez dłuższy czas. Czego unikać w 20213 roku? Trendów, które najlepszy czas mają już za sobą. Sprawdź, co wyjdzie z mody w najbliższych miesiącach.

4 minuty

To trzeba zobaczyć. Kalendarz najciekawszych wystaw i wydarzeń artystycznych w 2024 roku

I choć może się to wydawać osobliwe, to okna zajmują w historii sztuki bardzo istotne miejsce. Dziś okno stanowi fundamentalny element budowlany i wydaje się być dość egzotyczne w kontekście sztuk pięknych. Gdy jednak przyjrzymy się dziejom europejskiej historii sztuki, łatwo dostrzeżemy, że towarzyszyło ono artystom od wieków.

4 minuty

Wnętrza w stylu quiet luxury, czyli jakie?

Z modowych wybiegów, planów filmowych, a nawet… sali sądowej do wnętrz na całym świecie wdarł się szturmem styl quiet luxury. Minimalistyczny, stawiający na stonowaną paletę kolorów i materiały oraz wyposażenie najwyższej jakości jest najlepszą ilustracją do słynnego zdania „pieniądze krzyczą, bogactwo szepcze”. Jak urządzić wnętrza w stylu quiet luxury? Jakie są jego najważniejsze cechy? I w końcu – czy ma coś wspólnego z określeniami „old money” i „stealth wealth”?

wiosna

4 minuty

Wiosna we wnętrzach – 4 pomysły na piękne dekoracje

Pierwsze wiosenne promienie słońca napawają nas optymizmem i mobilizują do zmian wystroju wnętrz. W zapomnienie na kilka miesięcy odchodzą zimowe koce o grubych splotach, poduszki z nordyckimi wzorami czy latarenki. Na pierwszy plan wysuwają się natomiast żywe kwiaty, tkaniny pokryte florystycznymi wzorami czy kwietne wieńce. Chcesz zaprosić wiosnę do domu? Podpowiadamy, jak szybko, niedrogo i łatwo stworzyć wiosenną aranżację we własnych czterech kątach.

Japandi Style

4 minuty

Jak urządzić dom w stylu japandi?

7 minut

1. Trendy wnętrzarskie 2024 – zapowiedzi z targów

Pierwsza połowa roku to idealny czas na prześledzenie trendów wnętrzarskich, które towarzyszyć nam będą w kolejnym sezonie.

2 minuty

2. Jak urządzić stylowe mieszkanie w kamienicy?

Dowiedz się, jak stworzyć stylowe mieszkanie w kamienicy, które nie straci na nowoczesności.

3 minuty

3. Styl boho we wnętrzu. Pomysły na aranżacje

Przekonaj się, że mimo pozornej nieharmonijności, styl boho może wprowadzić do Twojego domu niepowtarzalną atmosferę.

Designerskie wnętrze

4 minuty

4. 8 sposobów na designerskie wnętrze

Trzy razy o domu -wywiad

8 minut

5. Trzy razy o domu – rozmowy z architektkami

Katarzyna Kraszewska tworzy wnętrza w stylu ponadczasowej elegancji, w których można poczuć się komfortowo. Wspólnym mianownikiem wszystkich projektów Borysławy Siwki-Janasz jest umiarkowany minimalizm. Domy wizji Katarzyny Pażuchy odznaczają się nowoczesnym wyglądem, ale daleko im do surowości. Te trzy architektki mają różne wizje, ale łączy je potrzeba tworzenia przestrzeni nie tylko stylowych, ale także wygodnych.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów