Widocznie więcej estetyki

ROLETY SOL EVOLUTION


Zależy Ci na tym, aby w okresie zimowym nie tracić ciepła z Twojego domu, natomiast latem uniknąć przegrzania i cieszyć się miłym chłodem? Rozwiązanie to rolety SOL EVOLUTION, jedyny produkt na rynku, gdzie standardowo zastosowana jest izolacja o wyższych parametrach termoizolacyjnych. Doskonały do wykorzystania zarówno w nowym budownictwie, jak i przy modernizacji budynków już istniejących.

Widocznie więcej estetyki

+
System nakładany na okna (rolety montowane we wnęce okiennej, po montażu stanowią część muru).
+
Możliwość zastosowania w przypadku budynków istniejących oraz nowych inwestycji.
+
Właściwości termoizolacyjne lepsze niż w standardowych rozwiązaniach (0,8 W/m²K zamiast 1,1 W/m²K).
Znajdź swój kolor lamelek

Nasze rolety dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej.

Antracyt
Beżowy
Biały
Brązowy
Jasny brązowy
Ciemny beżowy
Czerwony
Granat
Kość słoniowa
Kremowy
Mahoń
Orzech
Srebrny
Szary
Winchester
Zielony
Złoty dąb

Żyjemy w dobie inteligentnych domów, dlatego dostarczamy naszym klientom różnorodne opcje sterowania roletami. Osobom szczególnie dbających o środowisko oferujemy opcję napędu zasilanego energią słoneczną.

Sterowanie przewodowe

Do indywidualnego sterowania przewodowego wykorzystuje się przełącznik klawiszowy oraz urządzenia automatyki centralnej i czasowej. Poprzez prostą wymianę przełącznika z wbudowanym radioodbiornikiem, można uzupełnić sterowanie o pilota.

Sterowanie bezprzewodowe

Sterowanie bezprzewodowe odbywa się poprzez system sterowania radiowego. Ten system będący systemem typu otwartego umożliwia rozbudowę istniejącej instalacji sterującej w dowolnym momencie.
Powrót do rolet Znajdź salon