Architekci

Jesteś architektem i potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiednich rozwiązań OKNOPLAST do swojego projektu? Kreujesz, planujesz, urządzasz? Opracowujesz recepturę na stabilne rozwiązania, dodajesz do świata szczyptę smaku i elegancji. Twoje aranżacje urzekają doskonałym balansem pomiędzy designem, a potrzebą dnia codziennego. Jesteś kreatorem, wyznaczasz trendy. Niczym wyrafinowany szef kuchni, łączysz estetykę i dobry smak z funkcjonalnością. Wszystko po to, aby zaspokoić apetyt Klienta na lepiej, więcej, bardziej. Doskonale rozumiemy dążenie do perfekcji, dlatego jesteśmy tu dla Ciebie. Jak możemy wzbogacić Twój projekt?

Biblioteki CAD/BIM

Pozwól naszym ekspertom wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres:privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane

Dlaczego OKNOPLAST?

Zaufanie jest fundamentem dobrej współpracy. Od ponad 25 lat dostarczamy naszym klientom okna, drzwi i rolety, które zostają z nimi na długie lata. To właśnie dzięki zaufaniu OKNOPLAST stał się synonimem solidności i innowacyjności.
Przecieramy nowe szlaki w designie i technologii, aby nasze okna zapewniały jeszcze więcej ciepła i światła. Poznaj bogatą ofertę naszej marki lub odwiedź jeden z ponad 3500 salonów i zobacz na własne oczy, jak wiele się zmienia, gdy na świat patrzysz przez nasze okna.
Znajdź salon w pobliżu lub zadaj nam pytanie bezpośrednio za pomocą formularza. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Katalog Oknoplast

Katalog Oknoplast


Doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii.

  • inspiracje
  • opisy produktów
  • parametry techniczne