OPINIE

OKNOPLAST OPINIE

Chcesz podzielić się swoją opinią? Z przyjemnością ją poznamy! W Oknoplast opinie naszych Klientów traktujemy bardzo poważnie. Każda z nich to dla nas cenna wskazówka i motywacja do tworzenia niezawodnych produktów. Dodatkowo, wszystkie opinie Oknoplast dokładnie analizuje, aby usprawniać proces sprzedaży / zakupu, podnosić poziom obsługi Klientów, czy zwiększać funkcjonalność salonów. Dzięki Twojej sugestii możemy stale podwyższać standardy naszej pracy. Pomóż nam budować jeszcze lepszą jakość, podziel się z nami swoimi wrażeniami.

27 lat doświadczenia, setki salonów sprzedaży, 1,5 miliona produkowanych okien rocznie, tysiące zadowolonych Klientów – to liczby, które są dla nas powodem do dumy. Oknoplast to rodzinna firma z długoletnią tradycją, korzystająca z wiedzy najlepszych ekspertów, zaawansowanych surowców i innowacyjnych technologii. Efekt? W naszej ofercie znajdziesz produkty, z których jesteśmy dumni. Produkty, które będą budować Twoją najcenniejszą przestrzeń i służyć Ci latami.

Każdego dnia dążymy do perfekcji, aby dostarczyć Ci najbardziej zaawansowane na rynku rozwiązania: niezawodne, bezpieczne, nowoczesne. Chcemy być częścią Twojej historii, razem z Tobą budować to, co najważniejsze: dom. Swoją dzisiejszą pozycję zawdzięczamy pozytywnym opiniom Klientów, którzy wybrali rozwiązania Oknoplast. Chodzi nie tylko o zaufanie, ale też o cenne wskazówki i sugestie, które codziennie do nas trafiają. To właśnie Twoja opinia pomaga nam zrozumieć, co najbardziej cenisz w naszej ofercie, czego potrzebujesz, co powinniśmy dopracować.

Oknoplast – stawiamy na Twoją opinię!

Wiemy, że nasi Klienci to wymagający konsumenci. Dlatego tak ważna jest dla nas każda opinia. Dzięki sugestiom, jakie trafiają do Oknoplast możemy udoskonalać nie tylko nasze produkty, ale przede wszystkim obsługę Klienta. Szukasz konkretów? W salonach sprzedaży Oknoplast otrzymasz odpowiedzi na każde, nurtujące Cię pytanie. Chcesz wiedzieć, jak nasze produkty sprawdzają się w realizacjach Klientów? Sprawdź sekcję opinii i komentarzy, która jest codziennie aktualizowana o nowe doświadczenia użytkowników rozwiązań Oknoplast.

Jesteśmy otwarci na każdą uwagę i sugestię, chcemy rozwijać się dla zadowolenia naszych Klientów. Podziel się z nami swoją opinią i zostań częścią grupy, która buduje zaufanie do polskich produktów. Jeśli poszukujesz doskonałej jakości okien, drzwi, bram i rolet, Oknoplast to marka, którą musisz znać. Recenzje innych konsumentów zawsze będą cennym źródłem informacji. Skorzystaj z tej wiedzy i dziel się swoimi własnymi spostrzeżeniami – czekamy na Twoją opinię! Pomóż nam budować doskonałą jakość Oknoplast!

Wyślij zapytanie
Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres:privacy@oknoplast.com.pl



*Pola wymagane