Home Dawka wiedzy

Dawka wiedzy

Funkcjonalne i szczelne drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Proces tworzenia wymarzonego wnętrza można podzielić na wiele etapów. Wystrój powinien iść w parze z funkcjonalną stolarką okienną oraz odpowiednio dobranymi roletami, chroniącymi przed upałem.

Jak dostosować kolor stolarki do mieszkania?

Kiedy wybierzemy już optymalny model okna o odpowiadającym nam wyglądzie i parametrach, warto pamiętać, że przed nami jeszcze decyzja w kwestii koloru profili i okuć, a nawet uszczelek.

Jak wybrać stolarkę? Część 2. Wizyta w salonie

By dokonać właściwego wyboru, będziesz musiał przeprowadzić szczegółową rozmowę ze sprzedawcą, dopytać go o rozmaite niuanse techniczne i porównać dostępne oferty, które mogą Cię zaskoczyć swoją różnorodnością.

Jak wybrać stolarkę? Część 1. Przed wizytą w salonie sprzedaży

Stolarki nie kupuje się na jeden sezon. To inwestycja obliczona na wiele lat. Dlatego wybór odpowiednich drzwi i okien do swojego domu wymaga gruntownego namysłu.

Okno Prismatic – perspektywa wielu korzyści

Prismatic to jakość premium. W najnowszym modelu w ofercie OKNOPLAST postawiliśmy na lepsze oświetlenie wnętrza, skuteczniejszą ochronę domu przed utratą ciepła oraz ekologię. Standardowo okno nie zawodzi na linii designu. Prismatic odznacza się smukłą formą i elegancją w nowoczesnym stylu.

Klasyka w nowym wydaniu

Za pełną elegancji formą kryje się wysoka jakość użytkowa i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Koncept – okno z klasą

Okno KONCEPT to klasyka – jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie oknoplast. Klienci cenią je za połączenie prostoty z elegancją. Bo KONCEPT to model nie tylko klasyczny, ale również z klasą.

Konserwacja okien po sezonie zimowym

Mrozy odpuściły, śnieg powoli znika. To znak, że już wkrótce zacznie się czas wiosennych porządków. Punktem obowiązkowym na liście czynności jest tradycyjnie mycie okien

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów