Koncept – okno z klasą

Okno KONCEPT to klasyka  – jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie oknoplast. Klienci cenią je za połączenie prostoty z elegancją. Bo KONCEPT to model nie tylko klasyczny, ale również z klasą.

KONCEPT to jedno z najchętniej wybieranych okien przez klientów Oknoplast. To również jeden z  najdłużej obecnych na rynku modeli w naszej ofercie. Jego prosta konstrukcja i oszczędność formy idzie w parze z elegancją stylu i solidną jakością. Okno KONCEPT adresowane jest przede wszystkim do zwolenników klasycznego stylu. Zadowoli również klientów szukających modeli w przystępnych cenach.

 

POPULARNE, BO TRWAŁE

KONCEPT nie bez powodu zdobi wnętrza tysięcy polskich domów. To okno, które odznacza się nie tylko atrakcyjną formą, ale również trwałością i funkcjonalnością. Profil wykonany jest z PVC odpornego na uszkodzenia oraz zadrapania. Dzięki temu codzienne użytkowanie okna nie wymaga szczególnej ostrożności, a jego konserwacja sprowadza się do okazjonalnego wytarcia kurzu zwilżoną ściereczką. Trwałość modelu zwiększają zastosowane w nim okucia Winkhaus ProLight, które zapewniają bezawaryjne funkcjonowanie okna na wiele lat. Okucia odpowiadają za płynne otwieranie, zamykanie i uchylanie skrzydła. Dodatkowo dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Four Seasons poziomu uchyłu skrzydła można swobodnie regulować. Model wyposażony jest również w system mikrowentylacji, który zapewnia wymianę powietrza bez konieczności otwierania okna.

 

WIĘCEJ CIEPŁA, NIŻSZE RACHUNKI

Od okna oczekujemy nie tylko trwałości i funkcjonalności, ale również szczelności. KONCEPT spełnia także to wymaganie. Model wyposażony jest w profil klasy A o pięciu komorach wewnętrznych, dzięki czemu skutecznie chroni pomieszczenie przed utratą ciepła. Za wysokie parametry termoizolacyjne okna odpowiada również ramka szybowa Warmatec, specjalna uszczelka PVC-P oraz uszczelka podparapetowa, która zapobiega powstawaniu tzw. mostków termicznych – newralgicznych miejsc w obudowie budynku, przez które ucieka najwięcej ciepła. Walory izolacyjne okna KONCEPT można dodatkowo zwiększyć przez zastosowanie specjalnego pakietu szybowego. Takie udoskonalenie pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za gaz i prąd w sezonie grzewczym.

 

WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Okno „otwiera” dom na przestrzeń zewnętrzną, ale ma również za zadanie zapewniać bezpieczeństwo domownikom. KONCEPT w pełni uwzględnia te wymagania. Model wyposażony jest w szereg rozwiązań, które zapewniają ochronę przed włamaniem. Skrzydło okna posiada zbrojenie o grubości do 1,75 mm, które zapobiega wygięciu okna łomem lub innym narzędziem. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają również zaczepy antywyważeniowe SafetyPlus, przykręcane do stali zamkniętej w ramie. Są one dostępne w wersji opcjonalnej. Okno można także doposażyć w okucia antywłamaniowe RC1/RC2, a także klamkę z kluczem lub przyciskiem. Dzięki dodatkowym akcesoriom KONCEPT pozwala w jeszcze większym stopniu cieszyć się bezpieczeństwem domu.


okno Koncept

»

Następny artykuł

 

OKNA WINERGETIC