Home Dawka wiedzy Koncept – okno z klasą

Dawka wiedzy

Koncept – okno z klasą


opublikowane 30 paź 2019

2 minuty

Okno KONCEPT to klasyka  – jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie oknoplast. Klienci cenią je za połączenie prostoty z elegancją. Bo KONCEPT to model nie tylko klasyczny, ale również z klasą.

KONCEPT to jedno z najchętniej wybieranych okien przez klientów Oknoplast. To również jeden z  najdłużej obecnych na rynku modeli w naszej ofercie. Jego prosta konstrukcja i oszczędność formy idzie w parze z elegancją stylu i solidną jakością. Okno KONCEPT adresowane jest przede wszystkim do zwolenników klasycznego stylu. Zadowoli również klientów szukających modeli w przystępnych cenach.

POPULARNE, BO TRWAŁE

KONCEPT nie bez powodu zdobi wnętrza tysięcy polskich domów. To okno, które odznacza się nie tylko atrakcyjną formą, ale również trwałością i funkcjonalnością. Profil wykonany jest z PVC odpornego na uszkodzenia oraz zadrapania. Dzięki temu codzienne użytkowanie okna nie wymaga szczególnej ostrożności, a jego konserwacja sprowadza się do okazjonalnego wytarcia kurzu zwilżoną ściereczką. Trwałość modelu zwiększają zastosowane w nim okucia Winkhaus ProLight, które zapewniają bezawaryjne funkcjonowanie okna na wiele lat. Okucia odpowiadają za płynne otwieranie, zamykanie i uchylanie skrzydła. Dodatkowo dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Four Seasons poziomu uchyłu skrzydła można swobodnie regulować. Model wyposażony jest również w system mikrowentylacji, który zapewnia wymianę powietrza bez konieczności otwierania okna.

Okno Koncept

WIĘCEJ CIEPŁA, NIŻSZE RACHUNKI

Od okna oczekujemy nie tylko trwałości i funkcjonalności, ale również szczelności. KONCEPT spełnia także to wymaganie. Model wyposażony jest w profil klasy A o pięciu komorach wewnętrznych, dzięki czemu skutecznie chroni pomieszczenie przed utratą ciepła. Za wysokie parametry termoizolacyjne okna odpowiada również ramka szybowa Warmatec, specjalna uszczelka PVC-P oraz uszczelka podparapetowa, która zapobiega powstawaniu tzw. mostków termicznych – newralgicznych miejsc w obudowie budynku, przez które ucieka najwięcej ciepła. Walory izolacyjne okna KONCEPT można dodatkowo zwiększyć przez zastosowanie specjalnego pakietu szybowego. Takie udoskonalenie pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za gaz i prąd w sezonie grzewczym.

WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Okno „otwiera” dom na przestrzeń zewnętrzną, ale ma również za zadanie zapewniać bezpieczeństwo domownikom. KONCEPT w pełni uwzględnia te wymagania. Model wyposażony jest w szereg rozwiązań, które zapewniają ochronę przed włamaniem. Skrzydło okna posiada zbrojenie o grubości do 1,75 mm, które zapobiega wygięciu okna łomem lub innym narzędziem. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają również zaczepy antywyważeniowe SafetyPlus, przykręcane do stali zamkniętej w ramie. Są one dostępne w wersji opcjonalnej. Okno można także doposażyć w okucia antywłamaniowe RC1/RC2, a także klamkę z kluczem lub przyciskiem. Dzięki dodatkowym akcesoriom KONCEPT pozwala w jeszcze większym stopniu cieszyć się bezpieczeństwem domu.

Produkty, które mogą Cię zainteresować:

Pava

System PAVA to nowatorskie okno zaprojektowane z myślą o rosnących potrzebach, takich jak większa energooszczędność i nieprzemijający design. Obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, system PAVA zapewnia skuteczniejszą izolację cieplną i akustyczną. Przełomowa technologia suchego wklejania szyby sprawia, że otwieranie i zamykanie okna przebiega niezwykle płynnie.

HST Motion S

Spektakularnie duże przeszklenia zastosowane w systemie drzwi tarasowych HST MOTION S pozwalają na efektywne doświetlenie wnętrz. Innowacyjne rozwiązania technologiczne odpowiadają za niebywałą stabilność konstrukcji i komunikację bez barier.

Terra

System rolet zewnętrznych TERRA to uniwersalny wybór dla poszukujących stabilności, prawidłowego funkcjonowania i bezpieczeństwa. Elementy konstrukcyjne rolety TERRA wykonane są z trwałego aluminium, dzięki czemu system zachowa stabilność i prawidłowe funkcjonowanie przez wiele lat. Możliwość zintegrowania rozwiązania z systemem SMART OKNOPLAST to dodatkowe ułatwienie w codzienności i wyższy poziom ochrony Twojego domu.

Brama garażowa Belado - Oknoplast
Belado

Brama garażowa BELADO została stworzona z myślą o energooszczędności i optymalnej izolacji termicznej. Staranne wykonanie i opatentowane rozwiązania sprawiają, że brama BELADO skutecznie chroni przed wychłodzeniem i przegrzaniem garażu. System otwierania/zamykania jest niezwykle płynny, a możliwość zastosowania okuć w klasie RC2 wyjątkowo skutecznie ochroni Ciebie i Twój dom.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów