DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe HST i PSK

Rozwiązania okienne firmy OKNOPLAST są doceniane przez architektów i można je znaleźć w wielu projektach domów. Ciekawym rozwiązaniem są duże przeszklenia, dlatego firma wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów, oferując kilka rodzajów drzwi tarasowych, m.in. drzwi podnoszono-przesuwne HST. Specjalna konstrukcja pozwala na tworzenie bardzo dużych przeszkleń o maksymalnej powierzchni prawie 14 m2. Otwierane skrzydło może mieć do 3 m szerokości, a drzwi, pomimo dużego rozmiaru i pokaźnej wagi, otwierają się z łatwością. Ofertę uzupełniają systemy drzwi uchylno-przesuwnych PSK i PSK-Z oraz odstawno-przesuwnych PSK Atrium, okna tarasowe oraz okna balkonowe.

Drzwi tarasowe HST Premium Oknoplast

Drzwi tarasowe HST Premium

Doskonałe połączenie nowoczesności, energooszczędności i bezpieczeństwa, stworzone z myślą o likwidacji barier architektonicznych, zgodny z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni. Możliwość wykonania konstrukcji do 6,5 m i wysokości nawet 2,8 m.

Drzwi tarasowe HST Oknoplast

Drzwi tarasowe HST

Drzwi HST to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, umożliwiające osiągnięcie bardzo dużych przeszkleń. Skrzydło może mieć do 3,0 m szerokości, a przejście nawet 2,9 m. Takie rozwiązanie umożliwia wykonanie przeszklenia o maksymalnej powierzchni aż do 13,8 m2.

Drzwi tarasowe SLIDE

Drzwi tarasowe przesuwne, które dzięki innowacyjnemu mechanizmowi zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę. Stabilność i możliwość tworzenia dużych konstrukcji oferuje szeroki zakres zastosowania. Sześciokomorowy profil ramy o głębokości zabudowy 140 mm.

 

Oknoplast HST Motion

Drzwi tarasowe HST Motion

Drzwi tarasowe przesuwne odznaczające się wizualną lekkością konstrukcji, możliwością tworzenia dużych, stabilnych przeszkleń i bardzo dobrą termoizolacyjnością. Nowoczesne rozwiązania zapewniają komfort obsługi, większe bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi PSK to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych i ogrodowych. System uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia umożliwiają uchylanie i przesuwanie skrzydła do szerokości nawet 1,6 m przy użyciu niewielkiej siły.

Okna balkonowe PSK Atrium Oknoplast

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Drzwi PSK Atrium to nowa propozycja rozwiązania w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych. System odstawno-przesuwny umożliwia przesunięcie bez problemu skrzydła o szerokości nawet 1,6 m, tworząc światło przejścia ponad 1,5 m.

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz, jeżeli chcesz wycenić okna, dowiedzieć się więcej o konkretnym systemie lub dobrać komplet stolarki Oknoplast.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres:privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane

Drzwi tarasowe HST i PSK, okna tarasowe i balkonowe Oknoplast

Drzwi balkonowe i okna tarasowe są jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia każdego budynku. Ich szklana powierzchnia przepuszcza światło dzienne do wnętrza mieszkania, co przekłada się na komfort życia i samopoczucie domowników. Zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz okna balkonowe pełnią rolę estetyczną, ponieważ ich rama dopełnia wystroju danego pomieszczenia oraz stanowi wizytówkę dla gości i przechodniów. Nie wystarczy jednak, aby drzwi tarasowe wywoływały harmonijny estetycznie efekt. Domownicy powinni czuć, że drzwi balkonowe gwarantują bezpieczeństwo przed intruzami. Mając to wszystko na uwadze, projektanci firmy Oknoplast stworzyli drzwi tarasowe i okna balkonowe, które wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, designerskim wyglądem, wygodą w użytkowaniu i zabezpieczeniami antywłamaniowymi.

Okno powinno gwarantować dostęp do światła słonecznego, ponieważ od częstego kontaktu z naturalnym światłem dnia zależy zdrowie psychiczne każdego człowieka. Właśnie dlatego drzwi tarasowe przesuwne Oknoplast mogą osiągnąć szerokość aż 3 metrów (w przypadku jednego skrzydła). Dzięki zastosowaniu wąskiej, minimalistycznej ramy, okna tarasowe cechują się wyjątkowo dużą powierzchnią przeszklenia. Tym samym do wnętrza mieszkania wpada więcej światła dziennego. To z kolei wpływa na dobre samopoczucie domowników. Szyby o dużej powierzchni pozwalają na kontakt z otaczającą budynek przyrodą. Łatwiej jest zauważyć zmiany w krajobrazie, ponieważ drzwi tarasowe o dużej powierzchni przeszklenia zacierają granicę między wnętrzem domu a ogrodem.

Drzwi balkonowe Oknoplast
Drzwi balkonowe

W przypadku produktów firmy Oknoplast transparentne płaszczyzny drzwi i okien idą w parze z energooszczędnością. Naszym klientom oferujemy drzwi tarasowe cechujące się niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej. Oznacza to, że w okresie jesienno-zimowym drzwi są doskonałym izolatorem przed niskimi temperaturami. Dzięki naszym produktom nie musisz wydawać horrendalnych kwot, aby ogrzać mieszkanie. Nowoczesne rozwiązania, jakie implementujemy do drzwi i okien firmy Oknoplast, zdobyły zaufanie odbiorców nie tylko na rodzimym rynku. Nasze produkty spełniają wygórowane wymagania klientów zza granicy.

Drzwi przesuwne mogą być niezwykle skutecznym zabezpieczeniem przed potencjalnymi włamywaczami. Jeśli chcesz ochronić swój majątek przed kradzieżą, kiedy jesteś poza domem, w ofercie firmy Oknoplast znajduje się opcja wyposażenia drzwi w okucie klasy RC2. Dzięki temu okno tarasowe przesuwne zamieni się w niezwykle trudną do sforsowania przeszkodę dla złodzieja.

Drzwi tarasowe o dużej powierzchni przeszklenia cechują się dużym ciężarem. Dlatego projektanci firmy Oknoplast wyposażyli drzwi balkonowe w klamki ułatwiające przesuwanie. Rozwiązanie to sprawia, że drzwi na balkon lub taras możesz otworzyć, używając niewielkiego nakładu siły. W opcjonalnym pakiecie drzwi mogą posiadać elektryczny napęd, który sprawia, że rozwarcie skrzydeł jest jeszcze bardziej wygodne.

Wygląd ram w drzwiach i oknach tarasowych firmy Oknoplast możesz spersonalizować. Wśród oferowanych przez nas kolorów znajdują się np. mahoń, antracyt, złoty dąb, orzech, dąb bagienny, biel. Dzięki temu okna tarasowe mogą idealnie wkomponować się w projekt domu urządzonego w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym lub wiejskim.

PORADY I WSKAZÓWKI

Okna tarasowe przesuwne Slide Oknoplast

Jakie przesuwne drzwi tarasowe wybrać?

Zamiast tradycyjnych drzwi balkonowych planujesz w domu montaż przesuwnych drzwi tarasowych? Zanim wybierzesz konkretny model, zobacz, jakimi cechami się różnią. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby dobrać drzwi przesuwne optymalne dla Twojego domu i Twojej rodziny.

Drzwi tarasowe i balkonowe – otwierane czy przesuwne?

Budując dom musimy zaplanować całe mnóstwo mniejszych i większych elementów, które później będą miały ogromny wpływ na naszą wygodę. Jednym z nich jest typ drzwi tarasowych. Do wyboru zwykle mamy dwie opcje: otwierane oraz przesuwne. Które z nich lepiej sprawdzą się w naszym domu?

Białe czy kolorowe – jakie drzwi tarasowe oraz okna wybrać?

Jeszcze dwie dekady temu niemal wszystkie okna PVC montowane w polskich domach miały kolor klasycznej bieli. Chociaż nadal są one chętnie wybierane przez klientów, zdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie okna z kolorowymi ramami okiennymi oraz modele dwubarwne. Nie wiesz, który kolor okien wybrać – biały czy drewnopodobny, sheffield oak czy winchester, antracyt czy dąb bagienny, czarny czy ciemnoszary? Podpowiadamy, jakie okna z OKNOPLAST najlepiej wpisują się w obecne trendy kolorystyczne w branży.