Odkryj JAKOŚĆ OKNOPLAST


Poszukujesz nowatorskich rozwiązań, personalnego dopasowania do Twoich potrzeb i niezawodności?

Jakość jest dla nas priorytetem: dbamy o doskonałe parametry i walory estetyczne naszych systemów. Tworzymy rozwiązania, które idealnie spełnią Twoje wyobrażenie o energooszczędności, komforcie, stabilności i pięknie. Poznaj je i wybierz to, co dla Ciebie najważniejsze.

Energooszczędne okno PAVA


Pragniesz zachować więcej ciepła we wnętrzu? Okno PAVA to doskonały wybór! Dzięki współczynnikowi Uw na poziomie 0,73 W/m²K oraz nowoczesnej technologii wklejania szyby STV, okno PAVA zapewnia energooszczędność i przyjemną izolację termiczną wewnątrz pomieszczeń.

Stabilne drzwi tarasowe HST MOTION


Zależy Ci na spektakularnie dużych przeszkleniach? Drzwi tarasowe HST MOTION otworzą przed Tobą widok na więcej! Powierzchnia skrzydła do 6,5 m² i stalowe wzmocnienia w ramie oraz węższy, smuklejszy profil to przepis na stabilne i wizualnie lekkie drzwi tarasowe.

Drzwi tarasowe HST Motion

Ekonomiczne okno PRISMATIC


Poszukujesz idealnego połączenia nowoczesnego designu i prostoty użytkowania? Okno PRISMATIC to połączenie idealne! Autorski, elegancki design profilu i Uw na poziomie 0,78 W/m²K to perfekcyjne połączenie ponadczasowej estetyki, jakości oraz funkcjonalności, która nie zawiedzie Cię przez wiele, wiele lat.

Komfortowe drzwi SLIDE


Ważne są dla Ciebie komfort i wygoda w codzienności? Drzwi tarasowe SLIDE otworzą przed Tobą nowy wymiar swobody. Intuicyjny mechanizm przesuwania połączony z inteligentnym systemem blokującym, zapewniają łatwość i bezpieczeństwo obsługi.

Drzwi tarasowe SLIDE

Personalizacja

Nie wyciągamy okien z zakurzonego magazynu – każdą sztukę tworzymy z myślą o Tobie. Właśnie dlatego masz pełną dowolność i możesz wybrać kolory, kształty czy fakturę okna.

Certyfikowana jakość

Nasze okna otrzymały międzynarodowe certyfikaty jakości, takie jak IFT Rosenheim Certificate. Posiadamy własne laboratorium i dział kontroli jakości korzystający z najnowszych technologii.

Gwarancja

Ręczymy za nasze technologię i stabilność w dostarczeniu produktu. Oferujemy 7 lat gwarancji na okna oraz 2 lata gwarancji na montaż.

Wsparcie

Nie martw się, że czegoś nie wiesz – skorzystaj z darmowych konsultacji z naszymi ekspertami, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu i dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Nasze certyfikaty oraz nagrody

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów