Home Produkty Akcesoria Systemy wentylacji Wentylacja obwodowa effiAIR

Wentylacja obwodowa effiAIR


System efektywnej wentylacji obwodowej to innowacyjne rozwiązanie, które skutecznie dba o cyrkulację powietrza, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo przed włamaniem. Wentylacja effiAIR z powodzeniem pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów i wniesie świeżość do wnętrz.

System effiAIR to opatentowane rozwiązanie, w którym w pozycji odstawienia skrzydła tworzy się 6 mm szczelina. Zużyte powietrze wypływa z pomieszczenia górną częścią okna, a świeże napływa jego dolnym fragmentem.

EffiAir

Wentylacja obwodowa skutecznie chroni przed insektami, przeciągami i wilgocią, jednocześnie zapewniając stały i bezpieczny przepływ świeżego powietrza.

Opatentowane rozwiązanie effiAIR jest całkowicie bezpieczne. Nawet w pozycji aktywnej, w momencie odstawienia skrzydła od ramy, okno zachowuje swoje właściwości antywłamaniowe.

Świeże powietrze w każdym pomieszczeniu


Codzienność w domu to stale mieszające się zapachy. Prysznic lub kąpiel wpływa na duży poziom wilgoci w łazience, a to tworzy idealne warunki do rozwoju pleśni i grzybów. W kuchni nieustannie przeplatają się intensywne zapachy gotowania, smażenia, czy pieczenia. System effiAIR wspomaga stałą wymianę powietrza, zapewniając świeżość i zdrową atmosferę.

Bezpieczna wentylacja


Wydajna wentylacja nie musi wiązać się z przeciągami! System effiAIR to rozwiązanie, które nie wymaga otwierania okien: wymiana powietrza następuje w efekcie odstawienia skrzydła od ramy na około 6 mm po całym obwodzie. Dzięki powstałej szczelinie, cyrkulacja powietrza jest stała i bezpieczna: bez trzaskających okien i przeciągów.

EffiAir wentylacja w kuchni
EffiAir

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów