Home Pressroom Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Pressroom

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE


opublikowane 25 maj 2020

2 minuty

Piękny balkon czy taras jest przedłużeniem naszego salonu. Dbamy o niego i często sięgamy po rady specjalistów by stał się naszą małą zieloną oazą. Odpowiedniej jego ekspozycji dopełnią designerskie i funkcjonalne drzwi tarasowe Slide OKNOPLAST. Marka wprowadza do swojej oferty nowoczesne i komfortowe przesuwne drzwi tarasowe, które są odpowiedzią na najświeższe trendy na rynku – to inwestycja, która będzie cieszyła nas przez długie lata.

Zadbany taras to miejsce, z którego chętnie korzysta cała rodzina. Funkcjonalnie urządzony będzie miejscem do relaksu, spożywania wspólnych posiłków czy nawet pracy. To przedłużenie naszego salonu, które zasługuje na odpowiednią oprawę. Dzięki nowoczesnej technologii możemy sięgać po coraz większe okna i drzwi tarasowe, z większymi niż wcześniej przeszkleniami. Zapewniają nam one więcej naturalnego światła.

W światowe trendy wpisują się nowoczesne i designerskie drzwi tarasowe SLIDE OKNOPLAST. „Wprowadzając nowe drzwi tarasowe zależało nam na tym, by nie tylko były odpowiedzią na obecne i nadchodzące trendy, ale też, by były integralną częścią domów naszych klientów. Taras, szczególnie obecnie, pełni niezwykle ważną funkcję. Chyba nigdy wcześniej nie docenialiśmy możliwości wyjścia na balkon czy taras tak bardzo jak teraz. SLIDE OKNOPLAST nadaje wnętrzu charakteru, a przy tym doskonale łączy wnętrze domu z tym co na zewnątrz” – zachęca Mike Żyrek, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju w OKNOPLAST.

Nowoczesność.

OKNOPLAST jest znany z tego, że czerpie z najnowszych technologii i wdraża nowoczesne rozwiązania. Nie inaczej jest w tym przypadku. Sześciokomorowy profil ramy o głębokości zabudowy 140 mm i czterokomorowy profil skrzydła o głębokości zabudowy 70 mm zapewniają szeroki zakres możliwości zastosowania.

Komfort.

Drzwi tarasowe Slide OKNOPLAST są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu – jest to intuicyjny i łatwy w obsłudze system przesuwny, więc oszczędzamy przestrzeń. Nie musimy otwierać ich na oścież przez co wnętrze, nawet z otwartymi drzwiami tarasowymi wydaje się bardzo przestronne.

Światło.

Wszyscy lubimy ładne i dobrze oświetlone pomieszczenia. Naszą naturalną potrzebą jest światło. Nowoczesne technologie pozwalają nam na to, by w naszych domach montować coraz większe okna i drzwi tarasowe. Stabilne, wytrzymałe, zatrzymujące ciepło. Minimalistyczny design drzwi tarasowych SLIDE OKNOPLAST pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu. Jednocześnie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pozwalają na zatrzymanie ciepła na poziomie Uw=0,75 W/m2K.

Design.

Charakteru wnętrzu, oprócz przeszklenia, nadaje również rama. Jest ona bowiem dużo cieńsza dzięki czemu same drzwi tarasowe wydają się lżejsze, a my uzyskujemy wizualny efekt płynnego przejścia między pokojem i tarasem.

Rozwiązania takie jak drzwi tarasowe SLIDE OKNOPLAST chętnie rekomendują architekci. Najczęściej stosowane są w domach jednorodzinnych i nowoczesnych inwestycjach. Stają się wizytówką i ozdobą każdego wnętrza.

Więcej o drzwiach tarasowych SLIDE OKNOPLAST znaleźć można w salonach sprzedaży OKNOPLAST lub tutaj.