Home FAQ Ile czasu trwa produkcja okien?
Produkty

Ile czasu trwa produkcja okien?

Czas produkcji okien w firmie OKNOPLAST może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak ilość zamówionych okien, typów konstrukcji oraz wybranych dodatków. Większość zamówień realizujemy w terminie 4 tygodni. Jeśli Twoje zamówienie będzie wymagało dłuższego czasu na przygotowanie, termin realizacji poda Ci doradca w trakcie składania zamówienia. 

Przy większych zamówieniach lub przy zamawianiu okien o bardziej zaawansowanych specyfikacjach, np. oknach o nietypowych kształtach, czas produkcji może się wydłużyć. Dodatkowo, jeśli wybierzesz okna z różnymi dodatkami, takimi jak specjalne powłoki, rolety czy systemy wentylacyjne, także może to wpłynąć na czas produkcji.

W przypadku skomplikowanych i rozbudowanych zamówień, produkcja okien może zająć nawet do 9 tygodni, aby zapewnić, że każde okno zostanie wykonane z najwyższą starannością i dokładnością, zgodnie z indywidualnymi preferencjami i specyfikacjami klienta.

Warto pamiętać, że terminy produkcji okien są również uzależnione od aktualnego obciążenia zakładu produkcyjnego OKNOPLAST. Dlatego zawsze warto omówić oczekiwany termin realizacji z przedstawicielem firmy podczas procesu zamawiania, aby mieć pełną świadomość czasu, jaki może być potrzebny do wykonania zamówienia.

Masz pytania? Skontaktuj się z salonem OKNOPLAST w Twojej okolicy. 

Nie widzisz odpowiedzi na Twoje pytanie?

Wyślij je nam za pomocą formularza poniżej. Odpowiedź od nas otrzymasz drogą e-mailową.


"POLE WYMAGANE" indicates required fields