Home Pressroom Finał programu TVN „Domu Marzeń”

Pressroom

Finał programu TVN „Domu Marzeń”


opublikowane 02 wrz 2016

2 minuty

31 sierpnia odbył się finał programu telewizji TVN „Dom Marzeń”. Zwycięska para, która zamieszka w ekskluzywnym domu, to Marzena i Richard. Jednym ze sponsorów programu był OKNOPLAST. Do budowy tytułowego Domu Marzeń zostały użyte okna PIXEL – autorski projekt firmy OKNOPLAST.

Trzy miesiące temu 10 par przeniosło swoje życie na plac budowy w Starej Wsi pod Warszawą, gdzie wspólnymi siłami tworzyli wymarzone cztery kąty. Wyjątkowość programu polega na tym, że to jego uczestnicy własnoręcznie budowali swój upragniony dom. Co tydzień sami uczestnicy decydowali, kto opuści program.
W finale spotkały się dwie pary: Marzena i Richard oraz Patrycja i Robert, a zwycięzców wybrali widzowie. Po kilkunastu tygodniach zmagań klucze do tytularnego Domu Marzeń zdobyli Marzena i Richard i już niebawem zamieszkają w domu o powierzchni 315 mkw.

Do budowy domu zostały użyte okna PIXEL, które dostarczają do pomieszczenia o 22 proc. więcej światła. Designerska forma okna bez żadnych zaokrągleń idealnie wpisuje się w najnowsze trendy projektowania wnętrz. Produkt jest autorskim projektem firmy OKNOPLAST, która jest jedną ze sponsorów programu.

Gratulujemy zwycięskiej parze i mamy nadzieję, że Marzenie i Richardowi będzie mieszkało się w nowym domu przyjemnie i komfortowo – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu OKNOPLAST. Cieszymy się, że w Domu Marzeń zostały użyte okna PIXEL, które idealnie pasują do nowoczesnego i designerskiego charakteru wnętrza. Przez okna PIXEL wpada więcej naturalnego światła, które jest bardzo cenne dla naszego dobrego samopoczucia.

W planach firmy OKNOPLAST jest także realizacja sesji zdjęciowej w pięknym i ekskluzywnym wnętrzu Domu Marzeń. Będzie to podsumowanie pracy wszystkich uczestników, którzy wspólnie zbudowali jedyny w swoim rodzaju dom.

Program „Dom Marzeń” prowadziła Urszula Chincz – dziennikarka “Dzień dobry TVN”, a zmagania uczestników wspierał architekt Hernan Gomez. Powtórki wszystkich odcinków programu od września będzie można oglądać na kanale TVN Style.

Dom-Marzen-Oknoplast