Home Pressroom Godło Promocyjne „Teraz Polska” w rękach OKNOPLAST- Kraków

Pressroom

Godło Promocyjne „Teraz Polska” w rękach OKNOPLAST- Kraków


opublikowane 31 maj 2010

2 minuty

Okno PLATINIUM OKNOPLAST-Kraków zdobyło Godło Promocyjne „Teraz Polska” w tegorocznej edycji konkursu. „Teraz Polska” to jedno z najbardziej prestiżowych i niezależnych przedsięwzięć nagradzających  najlepsze polskie produkty, usługi oraz gminy.

Konkurs „Teraz Polska” odbył się już po raz dwudziesty. Do tegorocznej edycji przedsięwzięcia przyjęto 129 wniosków weryfikacyjnych. Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego, w drodze głosowania, przyznała nagrody: 13 produktom, 9 usługom, 3 przedsięwzięciom innowacyjnym oraz 9 gminom. Okno PLATINIUM OKNOPLAST-Kraków zostało laureatem w kategorii „Najlepsze Produkty”. Kapituła konkursu doceniła wyrób krakowskiego producenta za innowacyjne rozwiązania funkcjonalne oraz nowatorskie walory estetyczne.

Nagroda „Teraz Polska” to dla nas ogromny prestiż i renoma, gdyż tytuł przyznawany jest przez grono niezależnych ekspertówdla najlepszych polskich produktów, usług oraz gmin. Konkurs od wielu lat cieszy się szacunkiem i autorytetem, zarówno wśród producentów, jak i konsumentów. Przyznany nam tytuł jest najlepszą wizytówką firmy, symbolem jej profesjonalizmu i rzetelności – komentuje Mikołaj Placek, Prezes Zarządu OKNOPLAST-Kraków.

Uroczystość wręczenia nagród „Teraz Polska” odbyła się 24 maja br.w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, p.o. Prezydenta RP.

Konkurs „Teraz Polska” jest organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. W dotychczasowych dziewiętnastu edycjach przedsięwzięcia udział wzięło około 4,5 tysiąca firm, z których Kapituła konkursu wyłoniła 426 laureatów. Z badańFundacji,przeprowadzonych w 2009 r., wynika, iż godło „Teraz Polska” jest rozpoznawane i doceniane przez trzy czwarte polskiego społeczeństwa.

OKNOPLAST-Kraków działa na polskim rynku od ponad 15 lat. W ofercie firmy znajdują się  przede wszystkim nowoczesne okna z PVC produkowane zgodnie z europejską normą EN 14351-1:2006. Oprócz rynku polskiego firma prowadzi działalność także we Włoszech, w Niemczech, Czechach, na Węgrzech i Słowacji oraz we Francji. W 2009 roku liczba klientów OKNOPLAST-Kraków przekroczyła ponad 800 tysięcy.

Teraz Polska_uroczystosc wreczenia nagrod