Home Pressroom Gorąca promocja OKNOPLAST – w sam raz na zimę!

Pressroom

Gorąca promocja OKNOPLAST – w sam raz na zimę!


opublikowane 27 paź 2011

2 minuty

Na mroźne dni firma OKNOPLAST oferuje gorące rabaty. Nawet do 40% mniej za okna PVC w specjalnej promocji zimowej, dostępnej tylko do 31 grudnia!

Koniec roku już blisko. Wokół nas coraz więcej świątecznych dekoracji, lampek na wystawach i ludzi tłoczących się na ulicach w poszukiwaniu wyjątkowych prezentów dla swoich bliskich. Z myślą o swoich Klientach OKNOPLAST przygotował specjalną  zimową promocję. W jej ramach można zakupić okna po wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

Zamawiając okna w ramach zimowej promocji, a odbierając je w styczniu lutym lub marcu, można otrzymać rabat dochodzący nawet do 40%. Dzięki temu, już na początku wiosny, będzie można cieszyć się wysoce funkcjonalną stolarką okienną i przystąpić do jej montażu – mówi Grzegorz Filipek, Dyrektor Marketingu OKNOPLAST. Warto także pamiętać, że firma OKNOPLAST, jako ekspert w dziedzinie stolarki otworowej z PVC, poza jakością uznaną licznymi nagrodami – oferuje również gwarancję profesjonalnej obsługi, doradztwa i montażu.

Decydując się na zakup okien w promocji, szczególną uwagę warto zwrócić na wielokrotnie nagradzane okno Platinium Evolution2. Zostało ono bowiem zaprojektowane w taki sposób, aby odpowiadało potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Wyjątkowość Platinium Evolution2 wynika z połączenia eleganckiej stylistyki i zaawansowanych rozwiązań w zakresie energooszczędności, pozwalających na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Wysokie właściwości izolacyjne okno zawdzięcza przede wszystkim 6-komorowemu profilowi klasy A i potrójnemu pakietowi szybowemu. Takie połączenie pozwala na obniżenie współczynnika przenikalności cieplnej dla całego okna nawet o 30%. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia pakietu szybowego ze specjalną ramką międzyszybową tzw. Termoramką ze stali szlachetnej, która  poprawia współczynnik termoizolacyjności oraz ogranicza zjawisko roszenia szyb.

Ze względu na atrakcyjną stylistykę Platinium Evolution2 stanowi także element dekoracyjny zarówno wnętrza domu, jak i jego fasady. Przesądza o tym m.in. zaokrąglony od wewnętrznej strony profil skrzydła. To właśnie ta unikalna forma, dostępna wyłącznie w ofercie OKNOPLAST, jest autorskim projektem firmy, zastrzeżonym wzorem wspólnotowym. Estetykę wykonania okien  w kolorach drewnopodobnych i RAL, podnoszą subtelne łączenia naroży  „na nitkę”. Opcjonalnie okno można wyposażyć w niewidoczne zawiasy Invisso podkreślające jego  unikalny wygląd.

Niezależnie od modelu na jaki się zdecydujemy, oprócz atrakcyjnej ceny, otrzymamy także najwyższą jakość. Potwierdza ją m.in. uznanie zdobyte wśród surowego jury – firm wykonawczych z całej Polski. Już trzeci rok z rzędu przyznały one OKNOPLAST tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii okna elewacyjne. W rankingu tym OKNOPLAST zdeklasował rywali osiągając najwyższe oceny we wszystkich kategoriach: jakości – prawie 13% wskazań (dla porównania: druga w kolejności firma ma wynik 3,53%, a trzecia – 2,06%), relacji ceny do jakości – tutaj prawie 10% profesjonalistów jako pierwszy wybór wymienia OKNOPLAST (numer dwa na rynku może się pochwalić wynikiem 2,94%, a numer trzy – 1,76%) oraz popularności wśród wykonawców  – 11,62% wskazań dla Oknoplast a następne w kolejności firmy: 3,18% i 1,88%.