Smart Oknoplast - okna i rolety

O związkach na odległość. Czy okna i rolety mogą być bardziej inteligentne?

Temat rozwiązań Smart staje się coraz popularniejszy i z biegiem czasu obejmuje szerszą paletę produktów. Rozwiązania te są już nie tyle przyszłością co codziennością. Osoby które raz spróbują technologii Smart, już od niej nie odchodzą. W końcu dlaczego nie ułatwiać sobie życia poprzez automatyczne otwieranie okna czy rolet, pozwalające na wietrzenie domu w czasie wakacji czy regulację natężenia światła? Wystarczy prosty system ze zlokalizowaną w domu stacją Tahoma® lub Connexoon® oraz podpięte pod nią wyposażone w siłowniki okna lub rolety Oknoplast.

KAŻDY PRODUKT OKNOPLAST

 

UŻYCIE SMARTFONA ORAZ CENTRALI STERUJĄCEJ TAHOMA BY SOMFY

 

AKTYWNY DOSTĘP DO INTERNETU

 

Komfort

Zdarzają się okna, których otwarcie wymaga od nas wyjątkowej gimnastyki czy też wnoszenia drabiny. Również na zakupach, w pracy czy na wakacjach zdarza się pomyśleć, że warto byłoby przewietrzyć salon lub kuchnię. Dzięki rozwiązaniom Smart Oknoplast można otworzyć każde okno będąc poza domem lub siedząc wygodnie na kanapie. Wystarczy telefon, pilot Situo io w dłoni lub naścienny nadajnik klawiszowy Smoove lo nie wymagający okablowania przy montażu. To także sposób na potrzebę wypuszczenia psa na ogród bez podnoszenia się z kanapy. Kilka kliknięć w dedykowanej na smartfony aplikacji Connexoon® Window lub Connexoon® Access i Twoje drzwi tarasowe są już otwarte. Co najlepsze, dostajesz o tym powiadomienie na swoim smartfonie i w każdej chwili możesz je zamknąć.

Efektywne oszczędzanie energii

Specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb system Smart Oknoplast, pozwoli Ci zaoszczędzić energię elektryczną.  Dzięki dedykowanemu czujnikowi słonecznemu Sunis WireFree lo mierzącemu natężenie światła, Twoje rolety będą otwierały i zamykały się automatycznie według ustawionych przez Ciebie scenariuszy. Dodatkowe nadajniki pozwolą na sterowanie zdalne piecykiem np. godzinę przed powrotem z pracy, byś w cieple mógł oddawać się domowym przyjemnościom. Nadajniki  można także stosować do sterowania temperaturą wody w basenie czy sprzętami codziennego użytku.

Dbałość o bezpieczeństwo w naturalny sposób

Bezpieczeństwo jest jednym z kluczowych aspektów, dla których wiele osób decyduje się na rozwiązania Smart Oknoplast. W końcu kto nie prosił sąsiada o podnoszenie i opuszczanie rolet w trakcie urlopu, by potencjalny włamywacz myślał, że ktoś jest cały czas w domu. Obecnie rolety i okna mogą otwierać i zamykać się same w określonych przez nas godzinach. Dzięki centrali sterowania domem inteligentnym Tahoma Premium od firmy Somfy możemy stworzyć indywidulane scenariusze, które sprawią, że urządzenia domowe będą symulować naszą obecność, gdy my będziemy cieszyć się odpoczynkiem na drugim końcu świata. System możemy wyposażyć w dodatkowe czujniki i kamery, co znacznie podniesie poziom bezpieczeństwa w Twoim domu. Zadaniem wewnętrznego czujnika jest wykrycie ruchu w domowych wnętrzach, gdy pozostaje on pusty. Inny, zamontowany w stolarce otworowej czujnik otwarcia i wstrząsów da znać, kiedy drzwi lub okna zostaną otwarte albo gdy ktoś podejmie próbę ich naruszenia. Z kolei czujnik dymu przekaże powiadomienie, gdy tylko wykryje dym. Skuteczny monitoring Twojego domu i całej posesji zapewnią kamery wewnętrzne i zewnętrzne. W momencie uruchomienia któregoś z czujników, dostaniesz powiadomienie na swój telefon, przez co będziesz mógł natychmiast podjąć odpowiednie kroki.

Wyślij zapytanie
Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres:privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane