Drzwi otwarte na nowe technologie. Jak otworzyć drzwi bez ich dotykania?

Myśląc o nowych drzwiach zewnętrznych, już przy ich wyborze powinniśmy tak jak w przypadku okien kierować się kilkoma parametrami. Bezpieczeństwo, przepuszczalność cieplna i dźwiękoszczelność
to tylko część aspektów, które stanowią dla nas czynnik wyboru. Idąc z biegiem czasu i podążając za trendami, coraz większą wagę zwracamy na bezpieczeństwo i komfort. Dlaczego zatem nie połączyć wysokich parametrów z wyjątkową funkcjonalnością, dzięki rozwiązaniom Smart Oknoplast? Umożliwi Ci to otwieranie drzwi przy pomocy smartfona, pilota, czytnika linii papilarnych czy naściennego przełącznika.

KAŻDY PRODUKT OKNOPLAST

 

UŻYCIE SMARTFONA ORAZ CENTRALI STERUJĄCEJ TAHOMA BY SOMFY

 

AKTYWNY DOSTĘP DO INTERNETU

 

Pełen komfort

Piątek wieczór, a Ty w pełni obładowany zakupami stoisz na werandzie i denerwujesz się z dwóch powodów. Po pierwsze, musisz odłożyć zakupy aby wolnymi rękoma otworzyć drzwi. Po drugie, no właśnie, gdzie są klucze? Znajoma scena, a i po co psuć sobie nastrój przed samym weekendem. To właśnie w celu rozwiązania takich wyzwań powstała funkcja zdalnego otwierania drzwi zewnętrznych w systemie Smart Oknoplast. Teraz dzięki centralom Connexoon® lub Tahoma® Premium od firmy Somfy i dedykowanym aplikacjom, już na podjeździe domu możesz otworzyć sobie drzwi zewnętrzne Aluhaus lub Oknoplast przy użyciu swojego smartfona. Aplikacje dostępne w systemie Android i IOS są niezwykle proste, intuicyjne i wygodne.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Część włamań do naszych domów dokonywana jest przez drzwi zewnętrzne. W pełni wyposażony system Smart Oknoplast zapewnia przed tym pewnego rodzaju zabezpieczenie. Możemy mianowicie wybrać drzwi otwierane za pomocą czytnika linii papilarnych, które są nie do podrobienia ze względu na unikatowość każdego z nas. Drugim rozwiązaniem jest klawiatura z kontrolą dostępu, dzięki której do wnętrza dostaną się osoby wyłącznie znające ustawiony przez nas kod. Dodatkowo, poprzez zamontowane specjalne czujniki otwarcia i wstrząsów, w momencie próby otworzenia czy włamania przez drzwi zewnętrzne, dostaniesz na swój smartfon odpowiedni komunikat nawet w trakcie trwania urlopu. Również agencja ochrony może zostać automatycznie poinformowana o zaistniałym zdarzeniu co przyśpieszy czas reakcji.

Drzwi naszą wizytówką

Wrażenie na naszych gościach możemy zrobić już za pomocą drzwi zewnętrznym. Tutaj też z pomocą przychodzi rozwiązanie smart oferowane przez Grupę Oknoplast na bazie rozwiązań firmy Somfy. Już teraz możecie pochwalić się drzwiami z najnowszą technologią, reagującą na nasze polecenia wydawane za pomocą urządzenia mobilnego z każdego miejsca na świecie. Nasze drzwi mogą być także otwierane przy pomocy stylowego, naściennego nadajnika Smoove io,  zlokalizowanego w kuchni czy salonie lub nowoczesnego pilota Nina Timer. Dzięki temu w przypadku nieplanowanych odwiedzin w trakcie gotowania możesz mieć pewność że gotowany właśnie sos nie zostanie przypalony, gdyż nie będziesz musiał od niego odchodzić.

Rozbudowanie systemu

Decydując się na rozwiązanie Smart Oknoplast, musisz określić jeden z czterech pakietów, który Cię interesuje. Największą zaletą jest fakt, że na każdym etapie możesz je rozbudowywać do wyższej wersji.  Wybierając inteligentne drzwi zewnętrzne, warto jednak zadbać  także o okna i rolety w tym samym systemie. Działają one za pomocą jednego odbiornika i aplikacji, dzięki czemu użytkowanie staje się proste i wygodne. Dostępne pakiety to: Basic, Medium, Smart Home i Smart Home Premium.

Wyślij zapytanie
Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, zapewnienia najwyższych standardów obsługi oraz w celu kierowania do Państwa treści marketingowych w przypadku wyrażenia zgody na ich otrzymywanie.  Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Państwu prawach W celu obsługi Państwa zapytania i przygotowania oferty, Państwa dane osobowe podane w ramach formularza zostaną przekazane wybranemu partnerowi handlowemu Oknoplast.
Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na kontakt za pomocą e-mail lub telefonu w celu obsługi Państwa zapytania. Wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez przesłanie żądania na adres:privacy@oknoplast.com.pl*Pola wymagane