Barcin – IMAGO – Partner Handlowy

ul. Słowackiego 28
88-190 Barcin

tel. 52 383 22 56
e-mail: imago@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Myśl o wymianie okien spędza Ci sen z powiek? Nie wiesz jaki wariant kolorystyczny wybrać? Rozwiąż wszystkie swoje problemy jedną, prostą decyzją. Wybierz Oknoplast i odwiedź nasz salon w Barcinie przy ulicy Słowackiego 28. Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę, pokażemy czym jest szybkość oraz jakość działania.Fachowy obsługa klienta i montaż okien w BarcinieKontakt z klientem jest sprawą najistotniejszą, dlatego dbamy o to, by prowadzić go na najwyższym poziomie. Zapewnimy Ci pomoc specjalistów z zakresu designu i montażu. W ten sposób pozbędziesz się wszystkich wątpliwości, a problem wyboru okien pozostanie przeszłością. Nie czekaj ani chwili dłużej i wybierz Oknoplast już dziś. Z naszymi oknami Twój widok na świat będzie jeszcze piękniejszy.

FAQ: To interesuje Was w ofercie Oknoplast w Barcinie


  1. Czy Oknoplast sprzedaje okna w Barcinie wyłącznie w jednym salonie?
 Tak, na ten moment posiadamy wyłącznie jeden salon, a okna w Barcinie sprzedajmy współpracując z jednym partnerem handlowym. Ten punkt sprzedaży znajdziesz przy ulicy Słowackiego 28.
  1. Na stronie Oknoplast nie mogę znaleźć tej informacji – w jakich godzinach otwarty jest salon w Barcinie?
 Godziny otwarcia salonu zależą od konkretnego partnera handlowego i jego ustaleń. Informacji tych proszę szukać na stronie internetowej jego placówki lub dowiedzieć się dzwoniąc pod numer podany już na naszej stronie, w zakładce z daną miejscowością i salonem.
  1. Czy poszczególne rodzaje okien różnią się czymś między sobą?
 Tak, różnią się. Dlatego właśnie podzieliliśmy je na cztery podstawowe kategorie – te okna, które skupiają w sobie jeszcze więcej designu, światła, ciepła lub technologii. Więc każdy rodzaj stolarki posiada różniące się między sobą parametry techniczne tak, by każdy z Klientów mógł znaleźć te, dopasowane zarówno do swoich oczekiwań, jak i potrzeb.
  1. Czy poza zakupem okien w Barcinie dostanę w tym samym salonie również akcesoria, które mogę znaleźć na stronie Oknoplast?
 Tak, każdy salon i partner handlowy, z którym współpracujemy sprzedaje ten sam asortyment, który można znaleźć na naszej stronie internetowej. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę fakt, że mogą występować okazjonalne braki w wyposażeniu, ale uzupełniamy je tak szybko, jak tylko możemy.
  1. Czy do zakupionych okien w Barcinie będą pasować szprosy zakupione w innym salonie?
 Nie dajemy tej gwarancji. Okna od Oknoplast tworzone są według oryginalnych wzorów i według schematu stworzonego właśnie na potrzeby sklepu. To może być powodem tego, że szprosy zakupione w innym salonie będą różnić się od naszych produktów i nie tworzyć zgranego kompletu z naszymi oknami. A zerkałeś już do naszego działu akcesoriów okiennych? Tam też znajdziesz szprosy – wewnątrzszybowe i naklejane.