Okna Brzeg

Brzeg - 100 LARKA - Partner Premium
ul. Staromiejska 1 49306 Brzeg
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Okna na balkon oraz taras zapewniają dostęp dużej ilości światła dziennego oraz optycznie powiększają pomieszczenie. Czy wiesz jakie drzwi powinieneś wybrać do swojego domu czy mieszkania by zapewnić sobie ich komfortowe użytkowanie? Jeśli nadal nie wiesz jak wybrać najlepsze okna skorzystaj z pomocy naszych specjalistów z autoryzowanego punktu sprzedaży w Brzegu. System uchylno-przesuwny PSK czy podnoszono-przesuwny HST? Jeśli nadal nie możesz się zdecydować i nie wiesz, który najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu, skontaktuj się z naszym doradcą. W Brzegu przy ulicy ul. Staromiejskiej 1, znajduje się salon naszego partnera, który jest czynny we wszystkie dni tygodnia.
FAQ: Masz pytania na temat oferty Oknoplastu w Brzegu? Sprawdź, czy już na nie odpowiedzieliśmy
 1. Czy gdzieś na stronie internetowej Oknoplastu znajdę cennik?  O ceny produktów znajdujących się w naszej ofercie prosimy pytać naszych pracowników obecnych w każdym z salonów. Ceny zostają podane po określeniu specyfikacji okien lub drzwi zamówionych przez Klienta. Tylko w ten sposób cena może być prawdziwa i w 100% dopasowana do jakości stworzonego produktu.
 2. Które z rodzajów okien cechują się najbardziej oryginalnym wyglądem?  Najbardziej dopracowane pod względem designu są nasze okna z serii Pixel. To doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii sprawiających, że do pomieszczenia dociera nawet 22% więcej światła niż w przypadku pozostałych rodzajów. Posiadają też różne dodatkowe elementy.
 3. Gdzie mieści się salon Oknoplastu w mieście Brzeg?  Nasz punkt handlowy w Brzegu znajduje się przy ul. Staromiejskiej 1, w punkcie 100 Larka. W przypadku wątpliwości można skontaktować się z pracownikiem salonu przez numer 77 416 55 66.
 4. Czy rolety znajdujące się w Państwa ofercie podzielone są na jakieś typy lub rodzaje?  Tak, nasze rolety skupione są wokół czterech podpunktów: ciepła, estetyki, komfortu i funkcjonalności. Budowa produktów z poszczególnych rodzajów opiera się na innych parametrach technicznych i pozwala naszym Klientom na dokładniejsze dopasowanie rolet do ich aktualnych potrzeb.
 5. Czy w ofercie Oknoplastu i w salonie w Brzegu znajdę też drzwi wewnętrzne?  W ręce naszych Klientów oddajemy zróżnicowane pod względem rodzajów drzwi tarasowe oraz dopasowane do wymagań każdego domu drzwi zewnętrzne.
 6. Jaki rodzaj stolarki mogę kupić w Państwa sklepie w Brzegu?W ofercie Oknoplastu znaleźć można okna PCV o niepowtarzalnym wzornictwie, zastosowaniu zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań w kwestii funkcjonalności oraz stolarkę aluminiową o najwyższym stopniu bezpieczeństwa, designu, energooszczędności, a przy tym to produkty, które są przyjazne dla środowiska, trwałe i łatwe w użyciu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów