Okna Brzesko

Brzesko - MARK - Partner Premium
Plac Kupiecki 8 32800 BRZESKO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Wybór odpowiednich okien do swojego domu czy mieszkania to niełatwa sprawa. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak termoizolacja czy dźwiękoszczelność. To decyzja o tyle trudna gdyż nie tylko wiążę się z niemałym wydatkiem, ale też jest podejmowana na długie lata. Jeżeli szukasz wysokiej jakości okien od sprawdzonego producenta, skorzystaj z oferty naszego partnera handlowego w Brzesku. Oknoplast to idealne rozwiązanie dla Twojego domu Masz problem z podjęciem decyzji, a w Twojej głowie kołacze się więcej pytań niż odpowiedzi? Odwiedź już dziś nasz salon, który znajduje się w Brzesku na Placu Kupieckim 8. Nasi eksperci bez problemu rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.
FAQ: Masz pytania na temat oferty Oknoplastu w Brzesku? Sprawdź, czy już na nie odpowiedzieliśmy
 1. Czy możliwa jest przyspieszona realizacja zamówienia na okna w Brzesku?  Tworzenie każdego produktu tworzymy zgodnie z przyjętymi, zgodnymi z nakazami normami. Oferujemy okna wysokiej jakości, które wymagają odpowiedniej troski i czasu na ich stworzenie, dlatego realizacja wszystkich zamówień przebiega w podobnym czasu, bo do każdego z nich podchodzimy z takimi samymi zamiarami.
 2. Czy drzwi tarasowe HST Premium różnią się czymś poza kolorem od zwykłych Premium?  Drzwi tarasowe HST i HST Premium oparte są na różniących się między sobą parametrach. HST skupione są wokół nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, umożliwiających osiągnięcie przeszkleń o dużych wartościach, a HST Premium to połączenie pożądanej nowoczesności, oszczędności energii oraz bezpieczeństwa. Różnią się między sobą również rozmiarami konstrukcji możliwych do wykonania.
 3. Czy okna PCV i PCW są takie same?  Tak, to ten sam rodzaj stolarki, której podstawowym składnikiem jest polichlorek winylu. Różnica jednak opiera się wyłącznie na nazwie, która w wersji PCV jest nazwą międzynarodową (PolyVinyl Chloride). To właśnie te właściwości sprawiają, że okna PCV są bardzo trwałe, a my, producenci i sprzedawcy, możemy udzielać na nie aż do 10 lat gwarancji.
 4. Czy można poprosić o kilka słów na temat okuć obwiedniowych?  Okucia obwiedniowe to te, które montuje się na całym obwodzie skrzydła wewnątrzramowego. Są jednym z najważniejszych elementów zwiększających szczelność okien, bo po poprawnym zamontowaniu, a następnie zamknięciu skrzydła dokładnie dociskają się do ościeżnicy. Sprawdzają się przede wszystkim w codziennym użytkowaniu okien.
 5. Czy w salonie Oknoplastu w Brzesku dostanę okna antywłamaniowe?  Nie istnieją okna, które w 100% mogłyby zabezpieczyć dom przed włamaniem. W swojej ofercie posiadamy jednak okna typu Winergetic Premium Passive, które ze względu na swoją budowę i parametry techniczne radzą sobie najlepiej podczas prób włamania.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów