Okna Busko Zdrój

Busko Zdrój - Weba - Partner Premium
Ul. Objazdowa 4a 28100 Busko-Zdrój
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Wpisałeś w wyszukiwarkę frazę „okna Busko Zdrój i w taki sposób trafiłeś na naszą stronę firmą? Pragniemy Cię poinformować, że Oknoplast to jeden z czołowych liderów zajmujących się produkcją stolarki okiennej z PCV i aluminium. Nasze produkty cieszą się uznaniem nie tylko polskich, ale również klientów mieszkających w Europie. Wyróżnia nas jakość oraz nowoczesny design. Salon partnerski Oknoplastu w Busko Zdroju Zdajemy sobie sprawę, że na podstawie internetowego katalogu bardzo trudno wybrać odpowiednie okna do swojego domu.
FAQ: Masz pytania na temat oferty Oknoplast w Busku-Zdroju? Sprawdź, czy już na nie odpowiedzieliśmy
 1. Czy prowadzą Państwo sprzedaż internetową swoich produktów?  Nie prowadzimy sprzedaży internetowej, ale z jednego, prostego powodu – do realizacji każdego zlecenia powierzonego nam przez Klienta podchodzimy indywidualnie. W ten sposób mamy pewność, że produkt, który oddamy w ręce zainteresowanego osiągnie najwyższą jakość wykonania i będzie w 100% dopasowany do potrzeb oraz wymagań Klienta.
 2. Posiadam okna stworzone na zamówienie, o dość niestandardowym kształcie. Czy istnieje możliwość zamontowania osłon przeciwsłonecznych?  W przypadku każdego naszego produktu istnieje możliwość domontowania elementów dodatkowych. Najlepiej poprosić o to jednego z naszych montażystów, który już na miejscu określi przedmiot pod względem technicznym i opowie o możliwościach jego dopracowania.
 3. Czy rolety zewnętrzne znajdujące się w ofercie Oknoplastu pełnią również funkcję termoizolacyjną?  Oczywiście. Nasze rolety sprawdzają się nie tylko, jako przeciwsłoneczne i te, które pomagają w ochronie domu przed włamaniem, ale również termoizolacyjne. W lecie chronią domowników przed upałami, zimą nie dopuszczają do wnętrza domu zimna. Co więcej, doskonale radzą sobie z hałasem dobiegającym z zewnątrz.
 4. W jakich godzinach montażyści Oknoplastu mogą dokonać montażu?  Godziny, w których pracują nasi montażyści w Busku-Zdroju są indywidualne. Prosimy o zapoznanie się z informacjami poszczególnych salonów.
 5. Czy przy zakupie okien Oknoplasty w Busko-Zdroju otrzymam gwarancję?  Oczywiście. Do wszystkich zakupionych w naszych salonach produktów dołączamy 7-letni okres gwarancyjny dotyczący zarówno całych produktów, jak i ich mniejszych elementów, bez których korzystanie staje się niemożliwe.
 6. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Czy Oknoplast współpracuje również z przedsiębiorcami?  Tak, rozszerzamy naszą działalność i docieramy do coraz większej liczby Klientów. Podejmujemy współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami. W ten sposób nasze okna znajdują swoje zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale również firmach i halach produkcyjnych.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów