Okna Busko Zdrój

Busko Zdrój - Weba - Partner Premium
Ul. Objazdowa 4a 28100 Busko-Zdrój
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Wpisałeś w wyszukiwarkę frazę „okna Busko Zdrój i w taki sposób trafiłeś na naszą stronę firmą? Pragniemy Cię poinformować, że Oknoplast to jeden z czołowych liderów zajmujących się produkcją stolarki okiennej z PCV i aluminium. Nasze produkty cieszą się uznaniem nie tylko polskich, ale również klientów mieszkających w Europie. Wyróżnia nas jakość oraz nowoczesny design. Salon partnerski Oknoplastu w Busko Zdroju Zdajemy sobie sprawę, że na podstawie internetowego katalogu bardzo trudno wybrać odpowiednie okna do swojego domu.
FAQ: Masz pytania na temat oferty Oknoplast w Busku-Zdroju? Sprawdź, czy już na nie odpowiedzieliśmy
 1. Czy prowadzą Państwo sprzedaż internetową swoich produktów?  Nie prowadzimy sprzedaży internetowej, ale z jednego, prostego powodu – do realizacji każdego zlecenia powierzonego nam przez Klienta podchodzimy indywidualnie. W ten sposób mamy pewność, że produkt, który oddamy w ręce zainteresowanego osiągnie najwyższą jakość wykonania i będzie w 100% dopasowany do potrzeb oraz wymagań Klienta.
 2. Posiadam okna stworzone na zamówienie, o dość niestandardowym kształcie. Czy istnieje możliwość zamontowania osłon przeciwsłonecznych?  W przypadku każdego naszego produktu istnieje możliwość domontowania elementów dodatkowych. Najlepiej poprosić o to jednego z naszych montażystów, który już na miejscu określi przedmiot pod względem technicznym i opowie o możliwościach jego dopracowania.
 3. Czy rolety zewnętrzne znajdujące się w ofercie Oknoplastu pełnią również funkcję termoizolacyjną?  Oczywiście. Nasze rolety sprawdzają się nie tylko, jako przeciwsłoneczne i te, które pomagają w ochronie domu przed włamaniem, ale również termoizolacyjne. W lecie chronią domowników przed upałami, zimą nie dopuszczają do wnętrza domu zimna. Co więcej, doskonale radzą sobie z hałasem dobiegającym z zewnątrz.
 4. W jakich godzinach montażyści Oknoplastu mogą dokonać montażu?  Godziny, w których pracują nasi montażyści w Busku-Zdroju są indywidualne. Prosimy o zapoznanie się z informacjami poszczególnych salonów.
 5. Czy przy zakupie okien Oknoplasty w Busko-Zdroju otrzymam gwarancję?  Oczywiście. Do wszystkich zakupionych w naszych salonach produktów dołączamy 7-letni okres gwarancyjny dotyczący zarówno całych produktów, jak i ich mniejszych elementów, bez których korzystanie staje się niemożliwe.
 6. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Czy Oknoplast współpracuje również z przedsiębiorcami?  Tak, rozszerzamy naszą działalność i docieramy do coraz większej liczby Klientów. Podejmujemy współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami. W ten sposób nasze okna znajdują swoje zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale również firmach i halach produkcyjnych.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów