Okna Bydgoszcz

Bydgoszcz - SAMPRE - Partner Premium
ul.Fordońska 135 85739 Bydgoszcz
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Życie w dużym mieście wiąże się nie odłączanie z hałasem, któremu zapobiegają okna o podwyższonej izolacji akustycznej. Zapewniają one wysoki stopień dźwiękoizolacji nawet w sąsiedztwie ruchliwych ulic czy skrzyżowań. Podniosą one komfort odpoczynku oraz uczynią z domu oazę spokoju. Czy wiesz jak prawidłowo dobrać dźwiękoszczelne okna? Kluczową informację na temat izolacji akustycznej daje parametr RW. Im wyższa wartość tym mniej hałasu dostaje się do środka. Jeśli mieszkasz w hałaśliwej okolicy i nie wiesz jakiego rodzaju dźwiękoszczelne okna wybrać, to zapraszamy do naszego partnera handlowego w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 135.
FAQ: Oferta Oknoplastu w Bydgoszczy wzbudza Wasze zainteresowanie. Takie pytania zadajecie:
 1. Czy salon Oknoplastu w Bydgoszczy posiada taki sam asortyment, jak punkty w pozostałych miastach?  Tak, każdy z salonów dysponuje takim samym zasobem produktów, regularnie uzupełnianym, a punkt handlowy w Bydgoszczy jest jednym z naszych głównych, więc o niego dbamy w pierwszej kolejności.
 2. Czy za realizację zamówień indywidualnych pobierana jest dodatkowa opłata?  Działanie firmy Oknoplast opiera się przede wszystkim na realizacji indywidualnych zamówień. Do tego nie doliczamy jako tako dodatkowej opłaty, ale ich cena jest zupełnie różna, w zależności od stopnia zaawansowania produkcji i ilości niestandardowych rozwiązań. O dokładną wycenę i kosztorys prosimy pytać jednego z naszych pracowników obecnego w salonie w Bydgoszczy.
 3. Czy Oknoplast zajmuje się sprzedażą okien i drzwi drewnianych?  Na obecną ofertę naszego sklepu składają się wyłącznie okna PCV i aluminium oraz drzwi tarasowe i zewnętrzne. Sprzedażą okien i drzwi drewnianych się nie zajmujemy.
 4. Czy parametr izolacji termicznej jest bardziej istotny niż izolacja akustyczna w kwestii wyboru nowych okien?  Każdy z tych parametrów jest równie ważny, bo każdy z nich jest elementem przekładającym się na ogólną jakość techniczną i funkcjonalną okien. Podczas wyboru nowej stolarki należy zwrócić uwagę na parametr izolacyjności termicznej, świetlnej i akustycznej.
 5. Montaż okien to usługa dodatkowa czy zaliczająca się w cenę zakupionego produktu?  Cena montażu zazwyczaj uwzględniona jest w jednej cenie, nie jako usługa dodatkowa. Wszystkie informacje na temat ceny poszczególnych elementów zamówienia znajdą Państwo w przygotowanych przez naszych pracowników kosztorysie.
 6. Czy okna od Oknoplastu można nazwać oknami z wysokim standardem?  Zdecydowanie tak. Podstawowe elementy naszego wyposażenia oszczędzają czas i zdecydowanie ułatwiają korzystanie z nowo zakupionej stolarki, co niezaprzeczalnie znajduje sobie odzwierciedlenie w ogólnym zysku zakupów. Części, które konkurencyjne sklepy sprzedają, w naszym przypadku są wyposażeniem koniecznym, nie pociągającym naszych Klientów do dodatkowych kosztów.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów