Chełm – SIRY JACEK – Partner Handlowy

ul. Partyzantów 16
22-100 Chełm

tel. 82 565 30 01
e-mail: siry@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Niezależnie od tego czy mieszka się w bloku, kamienicy czy domu wolno stojącym należy odpowiednio zabezpieczyć swój dobytek przed kradzieżą oraz włamaniem. Kluczową rolę odgrywają w tym okna, które mogą zniechęcić potencjalnego włamywacza.Okucia zapewniają doskonałą ochronę domu oraz mieszkaniaWzmocnione szyby, okucia oraz zabezpieczone klamki na pewno utrudnią wtargnięcie intruza do wnętrza. Jeśli więc nie czujesz się odpowiedniego bezpieczny w swoim domu i planujesz wymianę na okna z odpowiednią klasą RC to zapraszamy do naszego salonu w Chełmie, przy ulicy Partyzantów 16.

FAQ: Oferta Oknoplastu w Chełmie wzbudza Wasze zainteresowanie. Takie pytania zadajecie:

  1. Okres gwarancyjny obejmuje wyłącznie produkty w całości?
7-letni okres gwarancyjny, który oddajemy w ręce naszych Klientów wraz zakupem produktu obejmuje zarówno produkt jako całość, ale również wszystkie jego pojedyncze, najdrobniejsze elementy, których uszkodzenie zaburza funkcjonowanie całego produktu.
  1. Czy do okien zakupionych w Oknoplaście pasują akcesoria od innego producenta?
Okna produkowane przez nas radzą sobie najlepiej z produkowanymi przez nami akcesoriami. Nie eliminuje to jednak możliwości połączenia naszych produktów z tymi, pochodzącymi z innych taśm produkcyjnych.
  1. W jakich godzinach czynny jest salon Oknoplastu w Chełmie?
Godziny otwarcia ustala właściciel konkretnego punktu handlowego. Prosimy o szukanie informacji na jego stronie internetowej lub skontaktować się z firmą za pomocą podanego u nas numeru telefonu.
  1. Czym różnią się okna Pixel od Prolux?
Okna Pixel to przykład doskonałego połączenia elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii, która przekłada się również na funkcjonalność. A Prolux? To przede wszystkim konstrukcja profilu ramy i skrzydła według autorskiego projektu. Łączy je jednak  podstawowa rzecz – oba rodzaje okien zapewniają znaczenie większą ilość światła we wnętrzach.
  1. W jaki sposób można skontaktować się z pracownikami Oknoplastu?
Istnieją trzy sposoby na skontaktowanie się z nami – telefoniczny, mailowy oraz za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie. Tam też zapisaliśmy numer telefonu i adres poczty elektronicznej.
  1. Czy Oknoplast organizuje cykliczne rabaty na oferowane przez siebie produkty?
Na naszej stronie internetowej umieszczamy informację o rabatach przysługujących przy zakupie danego produktu lub wynikające z pory roku, w której ruch w naszym sklepie jest największy, np. jesienią. Zniżki te osiągają duże wartości i okazują się duża oszczędnością dla naszych Klientów.
  1. Czy okna Oknoplastu pasują do każdej aranżacji wnętrz? Mój dom to minimalizm, nie wiem czy zdecydować się na zakup.
Oferowaną przez nas stolarkę można modyfikować według uznania, zarówno w kwestii rozmiaru, jak i wybarwienia. Do minimalistycznych wnętrz świetnie wpasują się okna Pixel w wersji biel.