Okna Chodzież

Chodzież - PATER Paweł Reiter - Partner Premium
ul. Zwycięstwa 23 64800 Chodzież
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Okna wpływają znacząco na bilans cieplnych całego domu, dlatego powinieneś to uwzględnić w czasie ich wymiany. Trzy czy czteroszybowe wygłuszają pomieszczenie oraz zapewniają mu doskonałą izolacje. Znajdziesz je również u naszego partnera w Chodzieży. Listę wszystkich naszych salonów znajdziesz na stronie internetowej Jeśli chcesz trafić w konkretne miejsce, wystarczy, że klikniesz nazwę miasta. Jeśli nie ma Twojej miejscowości, a mieszkasz niedaleko Chodzieży, sprawdź salon znajdujący się pod adresem: Chodzież, ul. Zwycięstwa 23
FAQ: Masz pytania na temat oferty Oknoplastu w Chodzieży? Sprawdź, czy już na nie odpowiedzieliśmy
 1. Gdzie dokładnie znajduje się salon Oknoplastu w Chodzieży?Nasz salon w Chodzieży znajduje się przy ul. Wiosny Ludów 6. Po więcej informacji na temat danego punktu sprzedaży należy szukać na naszej stronie internetowej.
 2. Ile muszę czekać na dostarczenie moich okien?  Realizacja każdego zamówienia odbywa się w indywidualnym terminie. Spowodowane jest to oryginalną specyfiką każdej pary okien i konieczności poświęcenia jej różnych nakładów czasu. O dokładny czas przewidziany na realizację zamówienia warto spytać pracownika, u którego złożyło się to zamówienie.
 3. Czy w salonie w Chodzieży możliwe jest zamówienie usług montażu?  Tak, oczywiście. Wystarczy, że podczas złożenia zamówienia na dany produkt wykaże się zainteresowanie świadczonymi przez nasz zespół usługami dodatkowymi, a następnie poda termin montażu oraz adres, pod który nasi pracownicy mają przyjechać. Cena montażu wliczona jest w kwotę całej usługi, a jej konkretna wartość zostanie pokazana na przygotowanym przez nas kosztorysie.
 4. Czy w ofercie Oknoplastu i salonie w Chodzieży znajdę drzwi przesuwne?  Jedyne drzwi z rodzaju przesuwnych, którymi dysponujemy są drzwi tarasowe. Ich przykłady w kilku wersjach można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 5. Czy podczas zakupu okien istotne jest w którym z pomieszczeń będą się znajdować?  Tak, to na pewno jeden z czynników, który należy wziąć pod uwagę. Nasze okna różnią się między sobą parametrami technicznymi i podczas wyboru jednego z nich warto zastanowić się nad tym, ile światła przyda się w danym pomieszczeniu, jak ważny jest design całego produktu oraz jego wartość izolacyjności cieplnej i akustycznej.
 6. Czy Oknoplast dysponuje również oknami dachowymi?Niestety w naszej ofercie nie znajdują się okna dachowe. Polecamy za to zapoznanie się z naszą stolarką PCV i aluminium, która zdobyła już serce niejednego Klienta.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów