Okna Chojnice

Chojnice - THOMAS - Partner Premium
Angowicka 4 89620 CHOJNICE
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Okna są ozdobą wnętrza i powinny komponować się z jego wystrojem. Akcesoria takie jak: klamki, okucia, wywietrzniki, szprosy, Win Clicki i Win Stepy oraz Twin Fity nadają mu unikalny charakter. Jednak samodzielny wybór najbardziej optymalnych rozwiązań, może okazać się trudny. Nie wiesz jakie akcesoria wybrać do swoich okien? Skorzystaj z pomocy naszego partnera w Chojnicach. Wieloletnie doświadczenie w branży okiennej wyszkolonego personelu pozwoli wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego domu czy mieszkania. Jeśli nie wiesz jak dojechać do naszego salonu, znajdującego się przy ulicy Angowickiej 4 skorzystaj z mapy dostępnej na naszej stronie.
FAQ: Takie pytania zadajecie na temat oferty Oknoplastu w Chojnicach
 1. Czy zakup okuć jest niezbędny?Okucia to jeden z dodatków znajdujący się w ofercie naszego sklepu i nie, nie jest elementem niezbędnym, ale na pewno w znaczący sposób ułatwia korzystanie z okien i sprawia, że jest ono znacznie przyjemniejsze. Dodatkowo prawidłowo dobrane okucia zwiększają bezpieczeństwo.
 2. Czy w salonie w Chojnicach znajdę okna energooszczędne? Tak, oczywiście. Jeden z rodzajów naszych okien – okna Winergetic Premium cechują się o wiele wyższym współczynnikiem izolacyjności cieplnej niż ich modelowe towarzyszki. W ten sposób zapewniają nie tylko duży komfort użytkowania, ale również znacząco zmniejszają wysokość rachunków za ogrzewanie domu i nazywane są oknami energooszczędnymi.
 3. Czy okna od Oknoplast zakupione w salonie w Chojnicach wymagają szczególnej pielęgnacji?O wszystkie okna, zakupione nie tylko w naszym salonie powinno się dbać. Pielęgnacja ta polega na myciu stolarki przeznaczonymi do tego preparatami, ich regularnym przeglądom i konserwacji.
 4. Czy realizacja indywidualnego zamówienia pociąga za sobą dodatkowe koszty?Działanie Oknoplastu opiera się przede wszystkim na realizacji indywidualnych zamówień. Cena jednej pary okien nie jest równa cenie drugiej parze. Wszystko zależy od czynników danej stolarki i nakładu pracy, jaki poświęcimy na jej produkcję. Koszty poszczególnych elementów zostaną uwzględnione w dokładnie przygotowanym przez nas kosztorysie.
 5. Czy folia ochronna powinna być zdjęta tuż po zamontowaniu okien?Folia ochronna sprawdza się przede wszystkim podczas etapu produkcyjnego i transportu stolarki do konkretnego salonu. Mile widziane jest pozbycie się jej tuż po zamontowaniu okien i należy to zrobić w przeciągu trzech miesięcy od działań montażowych naszych pracowników.
 6. Jaki rodzaj okien znajdę w salonie Oknoplastu w Chojnicach? Każdy z naszych salonów dysponuje takim samym asortymentem, a na niego składają się przede wszystkim okna PCV oraz aluminiowe, zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, ale tworzone na bazie tych samych materiałów.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów