Okna Cieszyn

Cieszyn - TIMBER - Partner Premium
ul. Stawowa 48 43400 CIESZYN
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Interesuje Cię oferta Oknoplast w Cieszynie i masz do nas pytania? Sprawdź czy już na nie odpowiedzieliśmy
 1. Czy okna Oknoplastu to autorski projekt, obecny wyłącznie w jednej firmie?  Tak, nasze okna tworzymy według autorskiego wzoru. To dzięki niemu nasza stolarka okienna jest tak oryginalna i nieporównywalna z jakimkolwiek innym produktem, o eleganckim wzorze i smukłym wykończeniu.
 2. Czy akcesoria z linii dESIGN+ są wykończeniem zakupionych okien w Cieszynie?  Tak, nasze akcesoria pełnią rolę okiennego i drzwiowego wykończenia jednocześnie dopełniając i podkreślając ich urok oraz elegancję, dlatego podczas ich zakupu nie musisz martwić się tym, że przez swoją estetykę będą odbiegać od wzoru zakupionych przez Ciebie okien.
 3. Czy marka Oknoplast dysponuje jakąś nagrodą lub certyfikatem potwierdzającym jakość produkowanych okien?Prestiż naszej firmy i wysoką jakość wykonania okien idealnie odzwierciedla tytuł Teraz Polska zdobyty przez naszych pracowników, będący nie tylko jednym z najważniejszych konkursów w Polsce, ale i również jednym z naszych największych osiągnięć.
 4. Czy okna z serii Koncept odróżniają się czymś od okien pozostałych rodzajów?  Okna Koncept na pewno wyróżnia wyjątkowa trwałość, funkcjonalność oraz bardzo wysokie parametry techniczne, dzięki którym stolarka radzi sobie nie tylko z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, ale upływem lat, które mimowolnie pozostawiają uszczerbek na każdym produkcie.
 5. Które z okien w Cieszynie cieszą się największą popularnością? Czy równie często klienci decydują się na usługi monterskie od Oknoplast?  Nie potrafimy jednoznacznie wskazać konkretnego rodzaju okien, bo każdy z nich cieszy się uwagą Klientów. Największe znaczenie mają tutaj upodobania Klientów i ich okienne potrzeby oraz oczekiwania, a te spełnia każdy model naszej stolarki. Klienci podczas dokonania zakupu w naszym salonie w Cieszynie bardzo często decydują się na skorzystanie z naszych usług montażu, bo świadczymy je nie tylko na terenie miasta Cieszyn, ale również mniejszych okolicznych miejscowości.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów