Okna Czaplinek

Czaplinek - P.H.U. Tollan - Partner Premium
Grunwaldzka 7 78550 Czaplinek
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Dobrze wykonane okna to nie tylko ozdoba Twojego domu, ale i duża oszczędność. Nie jesteś pewny jaki rodzaj stolarki wybrać? Nie możesz zdecydować się na konkretną kolorystykę? Odwiedź nasz salon w Czaplinku oraz poproś o pomoc jednego z ekspertów. Zajrzyj na stronę internetową – tam poznasz adres sklepu znajdującego się w Twojej okolicy. Profesjonalna stolarka okienna w Czaplinku Jesteśmy po to, by doradzać. Stawiamy na jakość naszych produktów oraz profesjonalizm montażu. Z nami Twój dom nabierze życia, a Ty poznasz czym jest oszczędność. Stawiamy na najnowszą technologię i desing, którego nie spotkasz nigdzie indziej. Dlatego już dziś wybierz firmę Oknoplast.
FAQ: Takich informacji szukacie na temat oferty Oknoplastu w Czaplinku
 1. Czy na obecną ofertę Oknoplast składają się również wymienne szyby?  W ofercie naszego sklepu można znaleźć kilka rodzajów pakietów szybowych, w tym P2, P4 oraz szyby hartowane i ornamentowe. Dwa pierwsze rodzaje skupione są wokół bezpieczeństwa i trwałości, a przy produkcji szyb hartowanych i ornamentowych skupiliśmy się przede wszystkim na niepowtarzalnym designie i wzorom, które zachwycają już od pierwszego wejrzenia.
 2. Czy rolety Oknoplast też zostały podzielone według wzoru obecnego w przypadku okien?  Tak, rolety podzieliliśmy według podobnego wzoru konkretyzując je do czterech typów: Luna, Sol Evolution, Sol i Terra. Każdy z nich skupiony na innym parametrze technicznym i ułatwiający ostateczną decyzję podczas procesu zakupowego.
 3. Od jak dawna Oknoplast jest obecny na polskim rynku okiennym?  Nasze doświadczenie w tej branży sięga 23 lat, z tym, że nasze działanie nie zamyka się wyłącznie w granicach Polski. Współpracujemy z wieloma markami zagranicznymi rozszerzając w ten sposób naszą działalność.
 4. Czy podczas zakupu okien w Czaplinku mogę prosić o przedstawienie kosztorysu całego zlecenia?  Tak, oczywiście. W każdym z salonów podczas realizacji zlecenia przedstawiamy naszym Klientom dokładny wykres, w którym zawieramy ceny poszczególnych zakupionych elementów, a na dodatkowe życzenia Klienta również usług montażu.
 5. W jakich państwach poza Polską mogę znaleźć salony Oknoplastu?  Podjęliśmy współpracę z państwami takimi jak Francja, Niemcy, Włochy, Austria, Węgry, Szwecja, Czechy i Słowacja. W ten sposób Oknoplast widoczny jest w dużej części Europy, a nasze okna docierają do jeszcze większej ilości Klientów zapewniając bezpieczeństwo i niepowtarzalny design równie licznej liczbie domów i mieszkań.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów