Okna Czaplinek

Czaplinek - P.H.U. Tollan - Partner Premium
Grunwaldzka 7 78550 Czaplinek
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Dobrze wykonane okna to nie tylko ozdoba Twojego domu, ale i duża oszczędność. Nie jesteś pewny jaki rodzaj stolarki wybrać? Nie możesz zdecydować się na konkretną kolorystykę? Odwiedź nasz salon w Czaplinku oraz poproś o pomoc jednego z ekspertów. Zajrzyj na stronę internetową – tam poznasz adres sklepu znajdującego się w Twojej okolicy. Profesjonalna stolarka okienna w Czaplinku Jesteśmy po to, by doradzać. Stawiamy na jakość naszych produktów oraz profesjonalizm montażu. Z nami Twój dom nabierze życia, a Ty poznasz czym jest oszczędność. Stawiamy na najnowszą technologię i desing, którego nie spotkasz nigdzie indziej. Dlatego już dziś wybierz firmę Oknoplast.
FAQ: Takich informacji szukacie na temat oferty Oknoplastu w Czaplinku
 1. Czy na obecną ofertę Oknoplast składają się również wymienne szyby?  W ofercie naszego sklepu można znaleźć kilka rodzajów pakietów szybowych, w tym P2, P4 oraz szyby hartowane i ornamentowe. Dwa pierwsze rodzaje skupione są wokół bezpieczeństwa i trwałości, a przy produkcji szyb hartowanych i ornamentowych skupiliśmy się przede wszystkim na niepowtarzalnym designie i wzorom, które zachwycają już od pierwszego wejrzenia.
 2. Czy rolety Oknoplast też zostały podzielone według wzoru obecnego w przypadku okien?  Tak, rolety podzieliliśmy według podobnego wzoru konkretyzując je do czterech typów: Luna, Sol Evolution, Sol i Terra. Każdy z nich skupiony na innym parametrze technicznym i ułatwiający ostateczną decyzję podczas procesu zakupowego.
 3. Od jak dawna Oknoplast jest obecny na polskim rynku okiennym?  Nasze doświadczenie w tej branży sięga 23 lat, z tym, że nasze działanie nie zamyka się wyłącznie w granicach Polski. Współpracujemy z wieloma markami zagranicznymi rozszerzając w ten sposób naszą działalność.
 4. Czy podczas zakupu okien w Czaplinku mogę prosić o przedstawienie kosztorysu całego zlecenia?  Tak, oczywiście. W każdym z salonów podczas realizacji zlecenia przedstawiamy naszym Klientom dokładny wykres, w którym zawieramy ceny poszczególnych zakupionych elementów, a na dodatkowe życzenia Klienta również usług montażu.
 5. W jakich państwach poza Polską mogę znaleźć salony Oknoplastu?  Podjęliśmy współpracę z państwami takimi jak Francja, Niemcy, Włochy, Austria, Węgry, Szwecja, Czechy i Słowacja. W ten sposób Oknoplast widoczny jest w dużej części Europy, a nasze okna docierają do jeszcze większej ilości Klientów zapewniając bezpieczeństwo i niepowtarzalny design równie licznej liczbie domów i mieszkań.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów