Częstochowa – APERTO – Partner Handlowy Premium

Al. Jana Pawła II 66
42-200 Częstochowa

tel. 34 324 98 93, 34 324 37 92
e-mail: biuro@aperto.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Nowoczesna okna zapewniają nie tylko odpowiednią termoizolację, ale również chronią dom od hałasu. Natomiast stare, wysłużone okna przyczyniają się do utraty ciepła oraz podnoszą koszty eksploatacji domu czy mieszkania.Czy warto wymieniać stare okna na nowe?Okna jak wszystkie inne elementy ulegają zużyciu i z czasem tracą swoje właściwości. Wiadomo, że zakup nowych wiąże się z koniecznością poniesienia pewnych kosztów, ale zwracają się one w krótkim czasie. Jeśli zastanawiasz się nad wymianą starych okien na nowe, to zapraszamy do salonu naszego partnera mieszczącego się w Częstochowie przy ulicy Jana Pawła II 66. 

FAQ: Oto pytania jakie najczęściej zadawano w salonie w Częstochowie

 
  1. Odwiedziłem wasz salon lecz był zamknięty. W jakich godzinach mogę się tam udać?
Salony Oknoplastu otwarte są w różnych godzinach zależnie od organizacji pracy. Wszelkie informacje na temat godzin otwarcia znajdziecie Państwo na stronie internetowej salonu w Częstochowie. 
  1. Czy do zamówionych okien dokupić mogę rolety antywłamaniowe?
Tak, w ofercie Oknoplastu w Częstochowie znajdują się takie rolety w 4 wariantach do wyboru. Luna, Sol, Sol Evolution oraz Terra dopasowane do różnych potrzeb naszych klientów. 
  1. Czy okna są objęte gwarancją?
Tak, okres gwarancji na okna i wszystkie elementy stolarki okiennej wynosi aż 7 lat. 
  1. Czym jest ,,ciepły montaż"?
Ciepły montaż to inaczej mówiąc montaż warstwowy, Jest to technika montażu okien przy użyciu trzech warstw o ściśle określonych właściwościach chroniących połączenie okna z murem przed przemarzaniem i wilgocią. 
  1. Czy jest możliwość zamontowania szprosów w oknach zakupionych w Oknoplaście w Częstochowie?
Oczywiście. W ofercie Oknoplastu znajdują się szprosy wewnątrzszybowe aluminiowe oraz naklejane szprosy PVC. Występują w różnych kolorach i szerokościach więc z pewnością dopasują państwo model do zamówionych przez Państwa okien. 
  1. Czym jest klasyfikacja profili PVC?
Klasyfikacja profili PVC to klasyfikacja między innymi w oparciu o grubość ścianek zewnętrznych. Jeśli klasa jest określona na klasę A oznacza to, że grubość profili ścianek jest równa lub grubsza niż 2.8mm. Grubość ta istotnie wpływa na trwałość okien, także ich odporność na odkształcanie.