Okna Dębica

Dębica - Prim - Partner Premium
ul. Rzeszowska 110 B 39200 Dębica
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
FAQ: Nowy salon w Dębicy. Najczęściej zadawane przez Klientów pytania
 1. Czy w Dębicy znajduje się salon firmy OKNOPLAST? Jeżeli tak, to gdzie go znajdę?  W Dębicy znajduje się salon partnera handlowego firmy OKNOPLAST – Prim. Znajdą Państwo tam szeroką gamę naszych okien – między innymi serie takie jak „Pixel”, „Prolux” czy „Winergetic Premium”. Salon ten mieści się przy ulicy Rzeszowskiej 110B, w pobliżu galerii handlowej „Raj”. Czekamy na was od poniedziałku do piątku między 8 a 17 i w soboty od 9 do 13.
 2. Jakie okna zapewnią mi najwięcej bezpieczeństwa?  Wszystkie nasze okna są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale jedna seria wyróżnia się w tej kategorii. Kolekcja „Winergetic Premium Passive” to wzmocnione okna wyposażone w antywłamaniowe okucia. W dodatku posiadają trzykomorowy pakiet szybowy i grube ramy, dzięki którym poradzą sobie z każdą próbą wyłamania. To najwyższy standard bezpieczeństwa, jaki możesz sobie wyobrazić.
 3. Czy zakupione w Dębicy okna objęte są gwarancją producenta? Jeżeli tak, to jaką?  Oczywiście – na wszystkie produkty z katalogu firmy OKNOPLAST Klient otrzymuje siedmioletnią gwarancję. To jednak nie koniec dobrych wieści – gwarancja nie obejmuje tylko i wyłącznie całych okien, ale również wszystkich części i fragmentów, które mogą ulec uszkodzeniu. Wszystko po to, aby nasi Klienci osiągnęli jak najwyższy poziom zadowolenia z zakupionych produktów.
 4. Czy w salonie w Dębicy zakupię rolety, dzięki którym ocieplę swoje mieszkanie?  Jak najbardziej. Polecamy przyjrzeć się modelowi „Luna”. To wyjątkowe rolety zewnętrzne, które posiadają możliwość częściowego lub całkowitego (poza klapą serwisową) zabudowania na etapie wykańczania elewacji. Sama roleta wykonana jest z najwyższej jakości aluminium, dzięki czemu masz gwarancję, że jest to artykuł niezwykle wytrzymały i odporny. Istnieją różne sposoby sterowania i zasilania rolet, między innymi sterowanie przewodowe lub bezprzewodowe, możliwość synchronizacji z systemem inteligentnego domu czy opcja napędu zasilanego energią słoneczną.
 5. Co z montażem – muszę robić to samodzielnie?  Jest to możliwe, ale jeżeli masz wątpliwości lub nie jesteś pewien jak to zrobić, oferujemy również usługi montażowe. Firma OKNOPLAST na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klientów, dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji wykwalifikowaną kadrę, która z radością pomoże w zamontowaniu okien, rolet, drzwi tarasowych i wszystkich innych naszych produktów. Z przyjemnością odpowiedzą również na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości!

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów