Okna Dzierżoniów

Dzierżoniów - RK STYL - Partner Premium
Wrocławska 13 58-200 DZIERŻONIÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Rachunki za ogrzewanie rosną z miesiąca na miesiąc, a ty nie wiesz jak temu zaradzić? Najprawdopodobniej jest to wina nieszczelnej lub źle dopasowanej stolarki okiennej. Nie martw się, z naszą firmą bez problemu dobierzesz najlepsze dla siebie okna, ale też masz pewność, że będą one najwyższej jakości. Nowoczesne okna od Oknoplastu chronią pomieszczenie nie tylko przed utratą ciepła, ale też hałasem. Zajrzyj do naszego partnera handlowego w Dzierżoniowie przy ulicy Wrocławskiej 13 i skorzystaj z pomocy naszego doświadczonego personelu. Kompleksowa obsługa w Twoim mieście Nasi doradcy nie tylko przedstawią Ci pełną ofertę firmy Oknoplast, ale też wykonają dla Ciebie kosztorys oraz zaproponują usługę montażu okien. Z nami wymiana stolarki okiennej to czyta przyjemność.
FAQ: Najczęściej zadawane pytania na temat oferty Oknoplastu w Dzierżoniowie
 1. Czy okna typu Pixel w Dzierżoniowie dostanę również w kolorze orzech?  Spis dostępnych kolorów dla poszczególnych rodzajów okien można znaleźć na naszej stronie internetowej. Każdy z salonów, w mniejszym i większym mieście, posiada taki sam asortyment, a więc możliwość zamówienia stolarki o każdym wybarwieniu widniejącym w naszej ofercie.
 2. Czy Oknoplast w swojej ofercie ma również okna przesuwane?  Tak, nasze okna przesuwane znalazły swoje miejsce już w niejednej kuchni z powodu jeszcze łatwiej i wygodniej otwieranych skrzydeł, których pozbawione są tradycyjne okna.
 3. Czy moskitiery dołączone są do każdego zakupu okien w Dzierżoniowie?  Moskitiery to jeden z elementów dodatkowych naszej oferty. Aby znalazły się w nowo zakupionych oknach, należy poinformować o tym osobę przyjmującą zamówienie.
 4. Salon Oknoplastu w Dzierżoniowie dysponuje oknami balkonowymi?  Niektóre z naszych okien cechują się znacznie większym rozmiarem i wyposażone są w niskie, aluminiowe lub PCV progi, które ułatwiają wychodzenie z mieszkania na balkon zmniejszając ryzyko potknięcia się.
 5. Czy w Dzierżoniowie znajduje się tylko jeden salon Oknoplastu?  Tak, na tę chwilę współpracujemy wyłącznie z jednym partnerem handlowym w Dzierżoniowie, którego salon znajduje się przy ul. Wrocławskiej 13.
 6. Czy drzwi balkonowe posiadają jakiś element, który umożliwiałby zatrzaśnięcie drzwi podczas przebywania na zewnątrz?  Tak, to specjalne uchwyty na drzwiach, które stworzyliśmy z myślą o jeszcze większym komforcie użytkowania naszych produktów. Zatrzaśnięcie drzwi podczas przebywania na balkonie eliminuje możliwość przeciągu, a uchwyt wykonany według eleganckiego, ergonomicznego wzoru zapewnia niepowtarzalną estetykę całych drzwi.
 7. Czy w oknach od Oknoplastu istnieją jakieś specjalne zabezpieczenia chroniące przed włamaniem?  Specjaliści twierdzą, że nie istnieją okna ani drzwi chroniące w 100% przed włamaniem. Możemy jednak zagwarantować, że nasza stolarka dostosowana jest do pojawienia się takich sytuacji, bo wyposażyliśmy ją w specjalne zaczepy antywyważeniowe i blaszki antyprzewierceniowe.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów