Okna Gdów

Gdów - MAKROS - Partner Standard
ul. Krakowska 198 32420 GDÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Zakup nowych okien do domu czy mieszkania to bardzo poważna decyzja. Wymaga uwzględnienia nie tylko kosztów, ale też znalezienia najlepszych dla siebie rozwiązań. Trudno dokonać wyboru na podstawie internetowych katalogów, zwłaszcza jeżeli nie ma się doświadczenia w tym temacie. W takim wypadku warto znaleźć profesjonalne doradztwo w swoim mieście. Zapraszamy do naszego salonu w Gdowie U naszego partnera handlowego mieszącego się w Gdowie przy ulicy Krakowskiej 198, nie tylko porozmawiasz z fachowcami, ale też zapoznasz się z pełną ofertą produktów firmy Oknoplast. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego domu, które będzie Ci służyło przez lata.
FAQ: Interesuje Cię oferta Oknoplastu w Gdowie? Masz do nas kilka pytań? Sprawdź czy już na nie odpowiedzieliśmy
 1. Czy na okna zakupione w Gdowie obowiązuje okres gwarancyjny?  Tak, nasz 7-letni okres gwarancyjny obejmuje wszystkie produkty i ich najmniejsze części zakupione w każdym salonie.
 2. Obawiam się, że moje okna ulegną odbarwieniu. Czy jest jakiś element chroniący przed tym?  W dodatkach do naszych okien znajdują się specjalistyczne zaślepki na odwodnienia. Tworzymy je najczęściej w takim samym kolorze, co samą stolarkę, żeby poza ochroną przed odbarwieniami zaślepki podnosiły również walory estetyczne całego produktu.
 3. Czy w przypadku drzwi tarasowych istnieje możliwość zamówienia zautomatyzowanej wersji?  Na specjalnie życzenie Klienta istnieje możliwość zastosowania okucia wyposażonego w silnik i napędzanego za jego pomocą.
 4. Czy podczas zakupu rolet zewnętrznych w Gdowie mogę wybrać inny kolor niż widniejący na produkcie wystawowym na stronie internetowej?  Jeśli zagłębisz się w treść naszej strony internetowej, klikniesz w jeden z rodzajów rolet zewnętrznych zobaczysz, że do dyspozycji naszych Klientów oddajemy blisko 20 różnych wersji kolorystycznych lamelek. Każda znacząco różniąca się od poprzedniej.
 5. Czy drzwi tarasowe sprawdzą się też jako drzwi wejściowe?Tworząc nasze drzwi tarasowe pomyśleliśmy o tym. Teraz dajemy naszym Klientom możliwość zamontowania klamki po dwóch stronach drzwi wraz z wkładką na klucz, dzięki którym drzwi tarasowe mogą spełniać również rolę tych zewnętrznych i wejściowych. Bardzo dobre rozwiązanie w przypadku domów o większych rozmiarach, z ogrodem lub tarasem.
 6. Czy w przypadku rolet zewnętrznych zakupionych w Gdowie istnieje możliwość ich bezprzewodowej obsługi?  Tak, w ręce naszych Klientów oddajemy bowiem specjalny pilot, który oparty na systemie radiowym umożliwia obsługę rolet zewnętrznych nawet z dużej odległości. To mechanizm otwarty, a więc taki, który w każdej chwili, przy odrobinie chęci można rozbudować tworząc instalację doskonałą.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów