Okna Giżycko

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Planujesz wymianę okien w swoim domu i nie wiesz jaki wariant będzie najlepszy? Nie wiesz jakie wybrać okucia czy klamki oraz na ile szyb się zdecydować? Skorzystaj z pomocy naszego partnera handlowego w Giżycku, który na pewno odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Pamiętaj wybór okna powinien zależeć od parametrów zewnętrznych, a nie od jego wyglądu. Istotną kwestią są również użyte do jego produkcji materiały, które powinny zachować wszystkie swoje parametry przez lata. Znajdź szybko salon w Twojej okolicy Jeśli nie wiesz jak do nas trafić, skorzystaj z mapki dostępnej na naszej stronie i odwiedź salon w Giżycku.
FAQ: Na te pytania w salonie Oknoplastu w Giżycku odpowiadamy najczęściej
 1. Czy okna w Giżycku sprzedawane są w komplecie z nawiewnikami?  Nawiewniki składają się na naszą ofertę dodatkową, pochodzącą z zakładki akcesoriów. Zamówienie uzupełniamy nimi wyłącznie na życzenie Klienta i jego zgodę na większą cenę ogólną zlecenia.
 2. Na czym polega ciepły montaż? Natknąłem się na to wyrażenie w miejscu rolet zewnętrznych.  Ciepły montaż opiera się na osadzeniu okien bezpośrednio w warstwie ocieplenia, a stosuje się go, żeby znacząco zwiększyć jakość parametru termoizolacji. Nic dziwnego, że natknąłeś się na nią w miejscu rolet zewnętrznych, bo te, które znajdziesz w naszej ofercie posiadają możliwość montażu na profilach poszerzających ramę okienną, a więc w przypadku ciepłego montażu spisują się idealnie.
 3. Okna od Oknoplastu posiadają dość nietypowy kształt. Czy istnieje element, którego zastosowanie działa w ten sposób?Wyjątkowy kształt naszych okien zawdzięczamy niewidocznym zawiasom ukrytym całkowicie w przestrzeni między ramą a skrzydłem.
 4. W ofercie Oknoplastu w Giżycku zauważyłem wyłącznie nowoczesne rozwiązania. Czy jest jakiś rodzaj okien, który bliższy jest klasycznemu wzorowi?  Klientom zainteresowanym klasycznymi produktami przedstawiamy okna typu Koncept – o prostej formie, optymalnych parametrach, możliwością dopasowania wielu akcesoriów i dużą powierzchnią szybową. To okna, w przypadku których zadbaliśmy o mnogość barw i kolorów.
 5. Czy jakiś rodzaj okien wymaga specjalnej pielęgnacji?  O wszystkie okna dostępne w naszym sklepie należy dbać w ten sam sposób – regularnym czyszczeniem za pomocą specjalnych środków (najlepiej prosto od producenta) i przeglądami, dzięki którym znacznie szybciej zauważa się braki lub uszkodzenia pojedynczych elementów.
 6. Czy w ofercie Oknoplastu znajdę okna dachowe?  Nie, w ofercie naszego sklepu nie posiadamy okien dachowych, za to do Twojej dyspozycji oddajemy bogaty wybór okien PCV i aluminium. Stolarka ta dopasowuje się nie tylko do nowoczesnych rodzajów zabudowań, ale i tych tradycyjnych – wszystko zależy bowiem od Twojego wyboru i złożonego zamówienia.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów