Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Planujesz wymianę okien w swoim domu i nie wiesz jaki wariant będzie najlepszy? Nie wiesz jakie wybrać okucia czy klamki oraz na ile szyb się zdecydować? Skorzystaj z pomocy naszego partnera handlowego w Giżycku, który na pewno odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.Pamiętaj wybór okna powinien zależeć od parametrów zewnętrznych, a nie od jego wyglądu. Istotną kwestią są również użyte do jego produkcji materiały, które powinny zachować wszystkie swoje parametry przez lata.Znajdź szybko salon w Twojej okolicyJeśli nie wiesz jak do nas trafić, skorzystaj z mapki dostępnej na naszej stronie i odwiedź salon w Giżycku. 

FAQ: Na te pytania w salonie Oknoplastu w Giżycku odpowiadamy najczęściej

 
  1. Czy okna w Giżycku sprzedawane są w komplecie z nawiewnikami?
Nawiewniki składają się na naszą ofertę dodatkową, pochodzącą z zakładki akcesoriów. Zamówienie uzupełniamy nimi wyłącznie na życzenie Klienta i jego zgodę na większą cenę ogólną zlecenia. 
  1. Na czym polega ciepły montaż? Natknąłem się na to wyrażenie w miejscu rolet zewnętrznych.
Ciepły montaż opiera się na osadzeniu okien bezpośrednio w warstwie ocieplenia, a stosuje się go, żeby znacząco zwiększyć jakość parametru termoizolacji. Nic dziwnego, że natknąłeś się na nią w miejscu rolet zewnętrznych, bo te, które znajdziesz w naszej ofercie posiadają możliwość montażu na profilach poszerzających ramę okienną, a więc w przypadku ciepłego montażu spisują się idealnie. 
  1. Okna od Oknoplastu posiadają dość nietypowy kształt. Czy istnieje element, którego zastosowanie działa w ten sposób?
Wyjątkowy kształt naszych okien zawdzięczamy niewidocznym zawiasom ukrytym całkowicie w przestrzeni między ramą a skrzydłem. 
  1. W ofercie Oknoplastu w Giżycku zauważyłem wyłącznie nowoczesne rozwiązania. Czy jest jakiś rodzaj okien, który bliższy jest klasycznemu wzorowi?
Klientom zainteresowanym klasycznymi produktami przedstawiamy okna typu Koncept – o prostej formie, optymalnych parametrach, możliwością dopasowania wielu akcesoriów i dużą powierzchnią szybową. To okna, w przypadku których zadbaliśmy o mnogość barw i kolorów. 
  1. Czy jakiś rodzaj okien wymaga specjalnej pielęgnacji?
O wszystkie okna dostępne w naszym sklepie należy dbać w ten sam sposób – regularnym czyszczeniem za pomocą specjalnych środków (najlepiej prosto od producenta) i przeglądami, dzięki którym znacznie szybciej zauważa się braki lub uszkodzenia pojedynczych elementów. 
  1. Czy w ofercie Oknoplastu znajdę okna dachowe?
Nie, w ofercie naszego sklepu nie posiadamy okien dachowych, za to do Twojej dyspozycji oddajemy bogaty wybór okien PCV i aluminium. Stolarka ta dopasowuje się nie tylko do nowoczesnych rodzajów zabudowań, ale i tych tradycyjnych – wszystko zależy bowiem od Twojego wyboru i złożonego zamówienia.