Giżycko – GAVRA – Partner Handlowy

ul. Obwodowa 6
11-500 Giżycko

tel. 87 428 62 44
e-mail: gavra@oknoplast.com.pl

Więcej informacji

Planujesz wymianę okien w swoim domu i nie wiesz jaki wariant będzie najlepszy? Nie wiesz jakie wybrać okucia czy klamki oraz na ile szyb się zdecydować? Skorzystaj z pomocy naszego partnera handlowego w Giżycku, który na pewno odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Pamiętaj wybór okna powinien zależeć od parametrów zewnętrznych, a nie od jego wyglądu. Istotną kwestią są również użyte do jego produkcji materiały, które powinny zachować wszystkie swoje parametry przez lata. Znajdź szybko salon w Twojej okolicy Jeśli nie wiesz jak do nas trafić, skorzystaj z mapki dostępnej na naszej stronie i odwiedź salon w Giżycku, mieszczący się przy ulicy Obwodowej 6.  

FAQ: Na te pytania w salonie Oknoplastu w Giżycku odpowiadamy najczęściej

 
  1. Czy okna w Giżycku sprzedawane są w komplecie z nawiewnikami?
Nawiewniki składają się na naszą ofertę dodatkową, pochodzącą z zakładki akcesoriów. Zamówienie uzupełniamy nimi wyłącznie na życzenie Klienta i jego zgodę na większą cenę ogólną zlecenia.  
  1. Na czym polega ciepły montaż? Natknąłem się na to wyrażenie w miejscu rolet zewnętrznych.
Ciepły montaż opiera się na osadzeniu okien bezpośrednio w warstwie ocieplenia, a stosuje się go, żeby znacząco zwiększyć jakość parametru termoizolacji. Nic dziwnego, że natknąłeś się na nią w miejscu rolet zewnętrznych, bo te, które znajdziesz w naszej ofercie posiadają możliwość montażu na profilach poszerzających ramę okienną, a więc w przypadku ciepłego montażu spisują się idealnie.  
  1. Okna od Oknoplastu posiadają dość nietypowy kształt. Czy istnieje element, którego zastosowanie działa w ten sposób?
Wyjątkowy kształt naszych okien zawdzięczamy niewidocznym zawiasom ukrytym całkowicie w przestrzeni między ramą a skrzydłem.  
  1. W ofercie Oknoplastu w Giżycku zauważyłem wyłącznie nowoczesne rozwiązania. Czy jest jakiś rodzaj okien, który bliższy jest klasycznemu wzorowi?
Klientom zainteresowanym klasycznymi produktami przedstawiamy okna typu Koncept – o prostej formie, optymalnych parametrach, możliwością dopasowania wielu akcesoriów i dużą powierzchnią szybową. To okna, w przypadku których zadbaliśmy o mnogość barw i kolorów.  
  1. Czy jakiś rodzaj okien wymaga specjalnej pielęgnacji?
O wszystkie okna dostępne w naszym sklepie należy dbać w ten sam sposób – regularnym czyszczeniem za pomocą specjalnych środków (najlepiej prosto od producenta) i przeglądami, dzięki którym znacznie szybciej zauważa się braki lub uszkodzenia pojedynczych elementów.  
  1. Czy w ofercie Oknoplastu znajdę okna dachowe?
Nie, w ofercie naszego sklepu nie posiadamy okien dachowych, za to do Twojej dyspozycji oddajemy bogaty wybór okien PCV i aluminium. Stolarka ta dopasowuje się nie tylko do nowoczesnych rodzajów zabudowań, ale i tych tradycyjnych – wszystko zależy bowiem od Twojego wyboru i złożonego zamówienia.